İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Dazkırı Belediye Başkan adayı Güneş Zengin'e yönelik desteğini açıkladı. Mısırlıoğlu, Zengin için "Dazkırı’ya güneş gibi doğacak" ifadesini kullanarak destek istedi.

D7Aef7E1 157B 40Cf A5Ad 9Bbcbc691832

DAZKIRI'DA SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

İYİ Parti'nin Dazkırı Seçim Koordinasyon Merkezi, yoğun katılımla hizmete açıldı. Seçim süreci boyunca SKM, tüm vatandaşlara kapılarını açık tutacak.

Açılış törenine İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, Dazkırı İlçe Başkanı Metin Özbay ve Dazkırı Belediye Başkan adayı Güneş Zengin'in yanı sıra çok sayıda vatandaş ve partili katıldı.

A7Db0949 83Bb 461B 871F F8B975578A09

İL BAŞKANI MISIRLIOĞLU: DAZKIRI'YA GÜNEŞ GİBİ DOĞACAK

Afyonkarahisar merkezde ve ilçelerde seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki heyet, Dazkırı'da açılan Seçim Koordinasyon Merkezi'nde vatandaşlarla buluştu.

İlçede yoğun ilgi gören İYİ Parti heyeti, seçimi kazanacaklarına inandıklarını belirtti. Mısırlıoğlu, açıklamasında, "Dazkırı ilçemiz Afyonkarahisar'ımızın en büyük ilçelerinden birisi. Buraya adının hakkını verecek, güneş gibi doğacak bir adayla yola çıktık. Güneş Başkanımız Allah'ın izniyle Dazkırı'mıza can verecek." dedi.

71589Ea6 60F2 4834 9874 D0B0738A6B17

İL BAŞKANI MISIRLIOĞLU'NDAN TEŞEKKÜR

Açılışın ardından bir açıklama yapan İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun'a teşekkür etti. Mısırlıoğlu, Olgun'un desteklerinin kendileri için önemli olduğunu vurguladı.

"Milletvekilimiz, hemşehrimiz Sayın Hakan Şeref Olgun üzerimizden desteğini hiçbir zaman esirgemedi. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki mücadelesi bir yana, yerel seçim çalışmalarımızda sahada hep yanımızda olduğu için kendisine teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Dazkırı'da açılan Seçim Koordinasyon Merkezi'nin hayırlara vesile olmasını temenni ederek, adaylarına başarılar diledi.

39E77Ba4 D9D6 4Ea1 9F56 35F79A2D6F5F

Köksal’a Tepki Büyüyor: Söz Verdi Gelmedi! Köksal’a Tepki Büyüyor: Söz Verdi Gelmedi!

KAYNAK: FATMA SEDA CAN

Kaynak: BÜLTEN