“Milli Görüş’ün temsilcisi biziz”

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar il yöneticileri ve Afyonkarahisar Milletvekili adayları Afyon Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiler.

Milli Görüş’ün merhum lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ilkeleri doğrultusunda Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın liderliğinde Milli Görüş bayrağını dalgalandırdıklarını belirten Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Fehmi Güray Çakır, “Afyonkarahisar Milletvekili adaylarımızla birlikte sahadayız. Hemşehrilerimizin bizlere gösterdikleri ilgiden dolayı çok memnunuz” dedi. Milli Görüş ideallerinin Yeniden Refah Partisi tarafından yaşatıldığını kaydeden YRP il Başkanı Fehmi Güray Çakır, “Son olarak Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu katıldıkları bir canlı yayında bunu tescil ettiler. Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı eşcinsellere çok haksızlık yapıldığını belirterek merhum Erbakan’ın yolunu terk edeli çok olduklarını dile getirmiş oldu. Biz Yeniden Refah Partisi olarak görüşlerimizi, ilkelerimizi anlatmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımızdan da büyük bir destek görüyoruz. Umuyoruz ki seçimlerde de bu ilgi sandıklara yansıyacaktır. Afyonkarahisarlı hemşehrilerimize bize göstermiş oldukları destekten dolayı şükran duyuyoruz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Milletvekili adayları da parti yönetiminin yaptığı görevlendirmeler kapsamında ilin dört bir yanında çalışmalarını sürdürdüklerine dikkat çekerek, seçim gününe kadar tüm gayretleri ile çalışmalarına devam edeceklerini bildirdiler.