Milletvekili Taytak’ın seçim klipleri kısa sürede binlerce kişi tarafından beğeniliyor

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Mehmet Taytak’ın, seçim çalışmalarını çerçevesinde hazırlanan ve sosyal medyadan paylaşılan klipler kısa sürede binlerce kişi tarafından paylaşıldı

MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Mehmet Taytak, 14 Mayıs‘ta yapılacak olan seçim çalışmaları çerçevesinde Afyonkarahisar’da ilçe ilçe, kasaba kasaba ve köy köy dolaşarak, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmıyor. Milletvekilliği boyunca her kesimin istek ve taleplerini yerine getirme konusunda başarılı çalışmalara imza atan Taytak’a ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne seçim öncesi Afyonkarahisarlılar büyük destek veriyor.

KLİPLER SOSYAL MEDYA DA GÜNDEM OLDU

14 Mayıs’ta yapılacak olan seçim çalışmaları çerçevesinde il genelinde ziyaretlerde bulunan Taytak, bu seçim çalışmaları ile ilgili sosyal medya hesaplarından yayınlanan klipler binlerce kişi tarafından beğenilip, paylaşılıyor. Gün boyunca yapmış olduğu ziyaretler seçim müziği eşliğinde klip olarak sosyal medyada yayınlanıyor.