Milletvekili Özkaya “Doğru Adımlarla Yola Devam”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya,  ilçe ve köy ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. 

“Doğru Adımlarla Yola Devam”

Doğru adımlarla yola devam sloganıyla yeniden Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Adayı olan Ali Özkaya, ziyaretlerine Afyonkarahisar Merkez, Sultandağı ve Çobanlar ilçelerinden başladı. Afyonkarahisar Merkezde Sanayi Sitesinde esnaf ziyareti ve sonrasında Harbiş pazaryerini ziyaret ederek, vatandaşlarla buluşan, Milletvekili Özkaya’ya ilgi yoğun oldu. Sultandağı ilçesine bağlı Kırca Köyünde yapımı devam eden Hal Dükkanları inşaatında incelemlerde bulunarak, vatandaşlara dükkanların 60 gün içerisinde teslim edileceğini müjdesini veren Milletvekili, Çobanlar Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katılarak buradada vatandaşlarımızla bir araya geldi.

AK Parti Dinar İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katılmak için yola çıkan Milletvekili Özkaya, Dinar ilçe girişinde büyük bir konvoy ve coşku ile karşılandı. Bura da çağrıda bulunarak, “Milletimizin ferasetine güveniyoruz. İnşallah milletimiz bu seçimlerde tercihini yerli ve milli savunma sanayine, TOGG arabasına ve muazzam yatırımlardan yana kullanacak. Milletimiz ülkemizin bütünlüğüne kast eden, kardeşliğimizi hedef alan ittifaklara Afyonkarahisar’dan  güzel bir tokat atacak, bu oluşumları siyaset çöplüğüne gönderecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılını inşa edecek olan milletimize hizmet etmek bizler için en büyük gurur kaynağıdır. Milletimiz marjinal sol terör örgütlerinin yanında değil, milli bir duruş gösteren AK Partimizin yanında yer alacaktır.  İnşallah AK Parti olarak Milletimize hizmet edecek birbirinden değerli 6 adayımız ile Afyonkarahisar’da tarih yazacağız” dedi.