MİLLETVEKİLİ MEHMET TAYTAK SAHADA

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Milletvekili Adayları Yücel Genç, Hakan Çolpan, İsmail Aydoğuş, il sekreteri Beytullah Bostancı, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve MHP’li Seçim Komisyon Üyeleri ile birlikte sahaya indi.

Milletvekili Taytak ve heyet Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çankaya, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Yeşilay, 2.Sanayi Sanayi Sitesi Başkanı Bekir Koçak, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Cengiz Üstün,

Ağaç İşleri Esnaf Odası Başkanı Suat Diler ve Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Yılmazaslan’ı ziyarette bulundu. Ziyaretlerde Milletvekilli Mehmet Taytak ve heyet birlik beraberlik mesajı verdi.

Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Siyasi partilerin milletvekili aday listeleri açıklandı. Biz zaten yollardaydık, biliyorsunuz. Her zaman çalışıyoruz. Kampanyamızı başlatmadan önce İl Başkanımız Ahmet Kahveci Beyefendi ve diğer arkadaşlarımız göreve başladı. Heyecanlıyız, güçlüyüz, huzurluyuz. Seçim startımızı sizinle vermek istedik. Zatıâlinizi her zaman yanımızda gördük; bizimle sıcak ve samimi ilişkileriniz var. Ben Partim, şahsım ve arkadaşlarım adına sizlere çok teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum” dedi.

MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ise “Sivil toplum kuruluşlarının en büyüğü olan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim startını verdik. Ticaret ve Sanayi Odası’nın Afyonkarahisar’ın ekonomisine sağladığı büyük katkı ve Sayın Başkanımız’ın bizlere şimdiye kadar vermiş olduğu desteklerden dolayı çok teşekkür ederim. İnşallah biz bu seçimde Milliyetçi Hareket Partisi olarak en az 3 milletvekili çıkarıp Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin yanında olacağız” diye konuştu.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek “Kıymetli Milletvekilim, Kıymetli İl Başkanım, sizi de bu vesile ile tebrik ederim. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Yeni bir dönemin başlangıcına adım atıyoruz. 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimi 14 Mayıs’ta gerçekleşecek. Afyonumuzda Milliyetçi Hareket Partisi’nde siz ve 5 milletvekili adayı belirlendi. Sayın Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey ile milletvekili olduğu günden itibaren Ticaret ve Sanayi Odamız ile en üst düzeyde ilişkiler içerisinde olduk. Birçok faaliyetimiz oldu; Sayın Vekilimiz hepsinde yanımızda oldu. Kendisine ilettiğimiz birçok sorun çözüldü. Gerek burada, gerekse Ankara’da ilgili kişilerle irtibat sağlandı; çoğu konu da başarıya ulaştı. Afyonkarahisar iş camiası ile yakından ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de Afyonumuz’un gelişmesinde birlikte inşallah çalışacağız. Size ve 5 milletvekili adayımıza da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay da, 14 Mayıs tarihinde yapılacak seçimlerin huzur için geçmesini dileyerek: “Geçmiş döneme baktığımız zaman Sayın Vekilimizle iyi ilişkilerimiz oldu. Bize her zaman yardımcı olmaya çalıştı. Bizlerin sorunu olduğu zaman aradığımızda yardımcı oldu, geçerken ‘uğrayayım ben muhakkak’ dedi ve uğradı. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Önümüzde Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri var. İnşallah kazasız, belasız, huzurlu bir şekilde seçim geçiririz. Daha önce olduğu gibi şimdide biz vekillerimizin sanayicimize ve Afyonkarahisar’ımıza faydalı olacaklarına inanıyoruz” dedi.

Oda Başkanları ziyaretlerden dolayı Milletvekili Taytak ve beraberindeki MHP heyetine teşekkür ederek Milletvekili Mehmet Taytak’la her zaman iyi ilişkileri olduklarını, kendilerine her zaman yardımcı olmaya çalıştığını, sorunları olduğunda aradıklarında mutlaka çözümler bulduğunu ve Afyonkarahisar’ımıza faydalı olacağına inanıyoruz dediler.

Heyet daha sonra iftar programı gerçekleştirerek istişarelerde bulundular.