MİLLETVEKİLİ ADAYI GENÇ, “AFYONKARAHİSAR MHP’YE SONUNA KADAR SAHİP ÇIKIYOR”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, merkezde Ataköy Mahallesi’nde Milletvekili Adayı Yücel Genç’in Seçmen İletişim Merkezinin açılışını gerçekleştirdi. Miting havasında gerçekleşen açılış programında konuşan Milletvekili Taytak, “Cumhur İttifakı birlikteliği bozmak isteyen ve yok etmek isteyen isteyen Amerikası, Avrupası, FETÖ’sü bir şey yumurtladılar. Adını da millet ittifakı dediler. Aslında milletin ittifakı öyle olmaz. Ancak ve ancak zilletin ittifakı böyle olur” dedi.

Ataköy Mahallesi’nde Milletvekili Adayı Yücel Genç’in Seçmen İletişim Merkezinin açılışına MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek,  MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ve yönetimi, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal ve yönetimi,  Milletvekili adayı Yücel Genç, Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, İlçe Başkanları, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, partililer ve mahalle halkı katıldı.

KAHVECİ, “MHP’DE 2 TAMAM 3. VEKİLİ ÇIKARACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Yücel Genç’in Seçmen İletişim Merkezinin hayırlı olması temennisinde bulunan MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, “Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçmişte olduğu gibi bu seçimlerde destek veren Ataköy halkımıza teşekkür ediyorum. 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlerde Ataköy Mahallesi MHP’ye ve Cumhur İttifakına gereken desteği yine vereceğine inanıyorum.  Yücel Genç kardeşimizi de sizlerin destekleri ile inşallah meclise göndereceğiz. Yine Afyonkarahisar halkının destekleri ile Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar’dan 3 milletvekilini Ankara’ya gönderecektir. Bu kalabalık bunu gösteriyor” dedi.

TAYTAK, “BU KUTLU YOLDAN DÖNMEDİK, DÖNMEYECEĞİZ”

Kutlu bir yola çıktıklarını söyleyen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Bu yolun başı 54 yıla dayanır. 54 yıl önce Adana’da kurulan Milliyetçi Hareket Partisi rahmetli başbuğumuzun 1997 yılına kadar başında bulunduğu partimiz daha sonraki dönemlerde bayrağı eline alan ve başbuğumuzun izinde yürüyen büyüğümüz, Liderimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin önderliğinde kutlu yürüyüşümüzü devam ettiriyoruz. Bu yoldan dönmedik, dönmeyeceğiz. Ömrümüzün sonuna kadar sonsuza kadar Milliyetçi Hareket Partililer olarak, ülkücüler olarak bu milletin bu devletin bekası için ne gerekiyorsa yapacağız, dün yaptık. Bugün yapacağız. Yarında yapmaya devam edeceğiz”

TAYTAK, “AMERİKASI, AVRUPASI VE FETÖ’SÜ,  MİLLET İTTİFAKINI YUMURTLADI”

Milletvekili Taytak, “15 Temmuz’dan bugüne 5 yıldır Türkiye pek çok problemi milli noktada çözdük. Ne yapıldı. Ayasofya açıldı. Kapalı Maraş açıldı. Mavi Marmara’da biz varız diyoruz. Suriye’deyiz. Irak’tayız. Libya’dayız. Velhasıl bu birliktelik istediğini masada aldı. Alamadıysa sahaya indi. Aslanlar gibi hakkını aldı. Bu birlikteliği bozmak isteyen, yoketmek isteyen ve yıkmak isteyen Amerikası, Avrupası, FETÖ’sü bir şey yumurtladılar. Adını da millet ittifakı dediler. Aslında milletin ittifakı öyle olmaz. Ancak ve ancak zilletin ittifakı böyle olur. APO’yu bırakacağız diyenler, FETÖ’yü tekrar toplayacağız diyenler, bu milleti batı normları ile yöneteceğiz diyenler. HDP’ye, PKK’ya sırtını dayayanlar, Selahattin Demirtaş’ı bırakacağız diyenler, Kavala’yı tekrar bırakacağız diyenler velhasıl nerede hain varsa tek bir dertleri çıktı. Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan Beyi yıkmak, peki Tayyip Erdoğan Bey neyi temsil ediyor. Vatanı, milleti, bayrağı temsil ediyor. Yani bizi temsil ediyor”

BAŞKAN ZEYBEK, “15 TEMMUZ’DA BUNLARIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRDÜK”

İki liderin ülkeni bekası için birliktelik yaptıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise, “Atalarımız bizlere öyle bir toprak bırakmışki, hiçbir zaman içinde han eksik olmadı. Kimisini hoca dediler başımıza getirdiler, kimisine hacı dediler milletimizi kandırdılar. 15 Temmuz’da bunların gerçek yüzünü gördük. Başbakanlık arşivleri açıldıktan sonra Sayın Cumhurbaşkanımız bir açıklama yaptı. Söylediği şuydu; ‘artık bu memlekette hiçbir şey gizli değil. Kimin ne olduğunu çok iyi biliyoruz’ diye bir açıklama yaptı ve onu da Devlet Bey ile paylaştı. Devlet Bey ile paylaştıktan sonra Devlet Beyinde söylediği aynen şuydu; ‘Bu artık parti meselesi değil, ülkenin beka meselesi’ daha sonra bir araya geldiler. Kucaklaştılar. Cenab-ı hak birlikteliklerini bozmasın”

MİLLETVEKİLİ ADAYI GENÇ, “AFYONKARAHİSAR MHP’YE SONUNA KADAR SAHİP ÇIKIYOR”

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar 2. Sıra Milletvekili Adayı Yücel Genç,  “Afyonkarahisar 14 Mayıs’a hazır, Milliyetçi Hareket Partisi tam kadro hazır, zafere kenetlenmiş bir şekilde beklemektedir. Bu sebeple de doğduğum mahallem bizimle tek yürek seçim gününü beklediğinden eminim. Adaylar belli kararımız nettir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin söylediği gibi ‘Önce ülkem ve milletim sonra parti ve ben’ düsturu ile bugün bizde aynı fikriyat ve düşünce ile ilimizi karış karış gezerek afyon halkı ile hasbihal ediyoruz. Her programımızda görüyoruzki, partimize ve genel başkanımıza Afyonkarahisar sonuna kadar sahip çıkıyor. Bizlere kutlu günü müjdeliyor” şeklide konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Seçmen İletişim Merkezinin açılışı gerçekleşti.