“Millet Çözümün Adresini İyi Biliyor”

AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Sinanpaşa ve Bayat’da düzenlediği ziyaretlerin ardından yazılı bir mesaj yayımladı. Yurdunuseven mesajında;

Afyonkarahisar’da 14 Mayıs Coşkusu Var

            “Afyonkarahisar’ın hangi ilçesine hangi köyüne gidersek gidelim ismimizle seslenecek kadar Afyonkarahisar’ı karış karış gezdik ve gezmeye devam ediyoruz. 2002’den bu yana ne zaman iradesine başvursak hamdolsun milletimiz boynumuzu eğdirmedi. Şimdi yeniden 14 Mayıs ile ülkemizin kaderini milletimizle birlikte belirleyeceğiz. Türkiye Yüzyılı ve 20 yıldır gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile tabiri caizse “Şahlanış Dönemi” için son düzlükteyiz. Daha önce “Yeter söz milletindir!” demiştik. Şimdi “Yeter artık söz de karar da milletindir!” diyoruz. Bunu çok iyi bilen Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimiz şimdiden 14 Mayıs için ışığı yaktı. Ziyaret ettiğimiz Sinanpaşa Pazarı’nda esnaflarımızın güler yüzünden Serban ve Taşoluk’da tam bir miting havasında gerçekleşen hemşehrilerimizle buluşmamızdan bunu çok net bir şekilde anlatık.” dedi.

Millet Çözümün Adresini İyi Biliyor

            Azim ve inançla bugüne kadar Afyonkarahisar’ımızda taş üstüne taş, hizmet üstüne hizmet koymak için var gücümüzle çalıştık. İhtiyaç doğan her noktada bizzat olayın içinde olup sorunları, ihtiyaçları çözüme kavuşturduk. Sorunların bitmediği, üstüne üstlük yenilerinin eklendiği Eski Türkiye’den eser bırakmadık. Vatandaşlarımızda, hemşehrilerimizde bunun farkındalar ki her ihtiyaç anında AK Parti’nin, bizlerin kapısını çalıyorlar. Bayat’lı hemşehrilerimizi yeniden ziyaret ederken taleplerini kendilerinden dinledik. Bizlere bir kez daha desteklerini ilettiler. Derbent Köyü’müzün kahvehanelerinde vatandaşlarımızla buluştuk. İhtiyaçların çözümleri üzerine konuştuk. Değerli hemşehrilerimiz her konuyu çözeceğimizden gayet eminler. Bizler hemşehrilerimizin ve milletimizin güvenini boşa çıkarmayacağız.”dedi.