MHP’li başkan CHP dedi

MHP’den istifa ederek CHP’ye katılan önceki dönem MHP Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı’ya CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Burcu Köksal, parti rozetini taktı. Çağrı’ya, “Arımıza hoş geldiniz” diyen Köksal, “Birleşe birleşe kazanacağız” dedi.
 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Burcu Köksal, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) 2014 yerel seçimlerinde Çay Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Çağrı’ya düzenlenen törenle parti rozetini taktı.

MHP’DEN CHP’YE KATILIMLAR DEVAM EDİYOR

13. Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ülkücülere yaptığı "Sizin yeriniz CHP'dir" çağrısının ardından Cumhuriyet Halk Partisi'ne katılımlar devam ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu, ülkücülere "Açık ve net söylüyorum, ülkücü kardeşlerime de söylüyorum: Sizin yeriniz Cumhuriyet Halk Partisi'dir. Milliyetçiyseniz, altı okumuzdan birisi milliyetçiliktir; vatanseverlikse, vatanseveriz" çağrısında bulunmuştu.

BİRLEŞE BİRLEŞE KAZANACAĞIZ

Hüseyin Çağrı’ya “aramıza hoşgeldiniz” diyen Milletvekili Köksal, “Birlikte olmak zorundayız ve Türkiye’nin kutuplaşmayı aşması lazım. Bu ülke bizim ülkemiz. Hep birlikte birleşe birleşe, Türkiye'yi aydınlığa çıkarmak zorundayız. Tek gayemiz ülkemiz ve milletimiz için çalışmak. Biz diyoruz ki; söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Yolumuz açık, yolumuz aydınlık olsun.” dedi.

ROZET TÖRENİN ARDINDAN ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİLER

Rozet törenin ardından Milletvekili Köksal beraberinde Çay Belediye eski Başkanı Hüseyin Çağrı, CHP Milletvekili Adayı Abidin Yağcı, CHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Demokrat Parti İl Başkanı Hikmet Bülbül, CHP Çay İlçe Başkanı Ali Selvi, Yeşilçiftlik Belediye Başkanı Mehmet Ali Sakal, Dereçine Belediye Başkanı Ömer Yıldız, CHP Emirdağ İlçe Başkanı Barış Can, Demokrat Parti, DEVA Partisi Çay İlçe Başkanları ve partililerle birlikte pazar yeri ve esnafı ziyaret ederek 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili genel seçimi için destek istedi.