Traktörle ticari araç çarpıştı 5 kişi yaralandı Traktörle ticari araç çarpıştı 5 kişi yaralandı

MHP Teşkilatı Başmakçı’da esnafı ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından "Adım Adım 2023 Ahilerle Günümüz Bereketli Olsun" programı tüm yurtta uygulanmaya devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan ve Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü de Başmakçı ilçesinde esnafları ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Teşkilatı il genelinde esnaf ziyaretlerine devam ediyor. İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Başkan Yardımcısı İsmail Aydoğuş, Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü, İlçe Başkanı Abdurrahman Tezcan, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve İGM Üyesi Oğuz Çetinkaya ile birlikte Başmakçı esnafını ziyaret ettiler.

“Vatandaşlarımız kayıtsız şartsız partimize destek verecek”

Gerçekleştirdikleri esnaf ziyaretleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Mehmet Kocacan, "Genel merkezimiz tarafından "Adım Adım 2023 Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun" programı doğrultusunda çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Ahilik ruhu ve geleneği üzerine sohbet ederek, bereketli işler diledik. Ziyaretlerimizde MHP olarak esnaflarımızın sorunlarını dinleyip vatandaşlarımızla sohbet ettik. İnsanlarımızla bir arada bulunarak 2023 seçimleri öncesinde fikir alışverişinde bulunduk. Gördüğümüz ilgi ve alaka bizleri memnun etti. Vatandaşlarımızın kayıtsız şartsız partimize destek vermesi bizleri bir kez daha mutlu etti” diye konuştu.