31 Mart tarihinde yapılacak olan mahalli seçimleri öncesi çalışmalarını aralıksız devam ettiren MHP Afyonkarahisar Merkez ilçe teşkilatı, il merkezinde sandıklarda görev alacak olan partililer için eğitim semineri veridi.

mhp sandık eğitimi

BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİN PEKİŞTİĞİ ZAMANLARDIR BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİN PEKİŞTİĞİ ZAMANLARDIR

Seçim Koordinasyon Merkezinde Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Yöneticisi Av. Gamze Bekteş İkiz tarafından verilen eğitim seminerine, MHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı İsa Güven, İlçe yönetici Lokman Yıldırım ve Ali Yılmaz da katıldı. Yoğun katılımın görüldüğü program gruplar halinde yapıldı.

mhp sandık eğitim

 “SEÇİM GÜNÜ OYLARA SAHİP ÇIKMALIYIZ”

Seçim günü oylara sahip çıkılmasının öneminden bahseden Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Yöneticisi Av. Gamze Bekteş İkiz, sandık görevlilerinin nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı. İkiz, eğitimde, Seçim günü görevli olanların kurallara uymaları, sandık başına zamanında gelmeleri ve seçim bitim saatine kadar özverili şekilde görev yapmalarının önemli olduğunu ve herhangi bir sıkıntı halinde okul sorumluları ile irtibata geçilmesi gerektiğini vurguladı.

mhp sandık eğitimi

Kaynak: BÜLTEN