MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci öncülüğündeki Afyonkarahisar MHP teşkilatı, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin başkanlığında yapılan TBMM Grup Toplantısına katıldıktan sonra MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile birlikte Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’in, misafiri oldular. Başkan Demirel tarafından yaptırılan Türk Tarihi Müzesi'ni ziyaret eden İl Başkanı Ahmet Kahveci, il ve ilçe yönetimleri müzeye hayran kaldılar. 

Ankara Etimesgut Belediye Başkanı Demirel, Taytak'ın il başkanları arasında ihtiyaç hissedilen bir lider olduğunu belirtti. "'Bu mekan Türkiye'de ve Dünya'da ilktir. Bu mekan sadece bir müze değil, aynı zamanda bir üniversite niteliği taşır' dedi.

AGC ODAK’ta toplandı! AGC ODAK’ta toplandı!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, "Milliyetçi Hareket Partisi aldığı oylarla ölçülen bir parti değildir, bir dava partisidir" dedi ve bu kapsamda yerel seçimlerde daha çok çalışacaklarını belirtti.

Afyonkarahisar İl Başkanı Kahveci ise konuşmasında, MHP'ye bir belediye başkanı olarak hizmet etme dileğinde bulundu ve "Sizin gibi hizmet edecek bir belediye başkanı da inşallah Afyon MHP belediye başkanı olarak bize nasip etsin" dedi.

Editör: Afyon ZAFERİM