Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Geçen dönem 2019 seçimlerinde Ankara, İstanbul, Adana, Mersin, Antalya gibi iller zillet İttifakı'nın destekleyen HDP'nin, İYİ Parti'nin, diğer siyasi partilerin CHP'nin ortaklaşa kazandıkları yerler vardı. Şimdi bu dönemde onların da önünde olan, zillette bulunan ve vatandaşlarımızın hiç de memnun olmadığı yönetim biçimlerinden dolayı da ve Türkiye'nin geleceğini de düşünerek kazanmak istiyoruz. Oralarda Cumhur İttifak ruhuyla kazanmayı düşünüyoruz ve çalışıyoruz. İlimizde de Milliyetçi Hareket Partisi olarak hepinizin tanıdığı çok kıymetli bir kardeşimiz gazeteci ama mesleği ailesi Afyonkahisar'da köklü bir ailenin insanı çok değerli bir yol arkadaşımız Sezer Küçükkurt Belediye Başkan adayımız arkadaşlar. Afyonkarahisar'da 3 hilali dalgalandıracağız inşallah” ifadelerini kullandı.

EN BÜYÜK MADALYALARDAN BİR TANESİDİR

Gençlik yıllarında ülkü ocaklarında yolu geçmiş, oradan ders aldığını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, sözlerine şöyle devam etti “kader çizgimiz bizi basın mesleğine yönlendirdiğinden dolayı biz davaya olan hizmetimizi gönlümüzden geçen içimizde yanan ateşi basın yoluyla hizmet amacıyla kullanmak mecburiyetinde kaldık. Ama aradan geçen süre zarfında davamıza Milliyetçi Hareket Partisi'ne ülkücülüğe elimizden geldiğince hizmet etmeye çalıştık. Bu süreç zarfında Sayın Milletvekilimiz ve Sayın İl Başkanımız başta olmak üzere teşkilatımız ve Milliyetçi Hareket Partimiz bize güven duyarak Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı olarak göreve davet ettiler. Bu onur bizim için hayatımızda takabileceğimiz en büyük madalyalardan bir tanesidir. Bugün Ülkü Camii'nin Milliyetçi Hareket Partisi'nin içerisinde bu görevde bulunmaktan dolayı büyük onur ve mutluluk duyuyorum” dedi.

Renk Paleti ve Kesimlerle 2024 Saç Trendleri Belli Oldu! Renk Paleti ve Kesimlerle 2024 Saç Trendleri Belli Oldu!

OCAK ÇIKIŞLI BİR VEKİLİMİZ

Ülkü Ocakları Başkanı Oğuz Kağan Diler, “Ülkü Ocakları biliyorsunuz Merhum Başbuğumuzun bize iki emanetinden biri olan biri Milliyetçi Hareket Partisi, birisi de Ülkü Ocakları'dır. Üniversite içerisinde, orta öğretim içerisinde sürekli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sayın Milletvekilimiz Kıymetli ağabeyimizin Mehmet Taytak Bey’de her zaman yanımızdadır. Desteğini söylememize gerek yok. Her zaman biliyorsunuz. Kendisi de Ocak kökenli, Ocak çıkışlı bir vekilimiz, bir ağabeyimizdir. Onun dışında Cenabı Allah çıkmış olduğumuz bir yolda muvaffak eylesin inşallah. Afyon'da Afyon'un belediyesine üç hilali dalgalandırmak nasip etsin inşallah.“

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu Ve MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, daha sonra MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek'i ziyaret etti.

MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek, “Sayın vekilimize, il başkanımıza, ilçe başkanımıza ve MHP Belediye Başkan Adayımıza, Afyon MÜSİAD’ı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler siyasetle iş adamlarının her zaman birlikte birlik ve beraberlik içerisinde dayanışma içerisinde olmalarını savunmaktayız. Başkan adayımıza da tekrar hayırlı olsun diyoruz.” dedi.

Kaynak: BÜLTEN