MHP heyeti, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Mühsürler ve İbrahim Sömer tarafından ağırlandı.

EGE’NİN PARLAYAN YILDIZIYIZ

Ziyaret sırasında değerlendirmede bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “31 Mart 2024 tarihinde Mahalli İdareler Seçimleri gerçekleştirilecek. 5 sene boyunca bizleri yerel olarak idare edecek Belediye Başkanımızı seçmiş olacağız. Bu seçim, bütün illerimiz için önemli. 5 sene boyunca vizyon sahibi iline önemli projeler kazandıracak, tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde ‘Afyonkarahisar’ı ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan daha iyi noktaya nasıl getirebiliriz’ diye düşünecek kadroların mutlaka bizi yönetmesi lazım. Aynı masanın etrafında ‘Afyonumuzu nasıl geliştiririz’ konusunu düşünen, projeler üreten bir yönetim kitlesi olmamız lazım. ‘Hayırlı olsun’ dileklerimizi sunuyoruz. Bahsettiğim konulara dikkat edeceklerini, bu minvalde çalışmalar yapacaklarını, Meclislerini ona göre dizayn edeceklerini düşünüyorum. Ege’nin parlayan yıldızıyız, diyoruz. Bunu, Ege’nin birçok şehrini geçecek noktaya getirmemiz lazım. Afyonkarahisar olarak büyük kaynaklara, önemli bir jeopolitik noktaya sahibiz. Yapılacak çok iş var. Bundan önce birçok iş yapıldı, yapanlardan Allah razı olsun; onlara teşekkür ediyoruz. Daha ileriye, herkesi kucaklayıcı şekilde, istişare kültürü içinde bakmamız lazım. Bu vesile Sayın Küçükkurt’a başarılar diliyorum” dedi.

ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten ise “ Biz iş insanları ve iş dünyası olarak, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sayın Sezer Küçükkurt’u yıllardır tanıyoruz. Afyon’u    tanıyan birisi. İş dünyası ile birlikte çalışabilecek vizyon ve karakterde bir kişi. Yolu açık olsun, hayırlı olsun. Bizim hedefimiz Afyonumuzun gelişmesi. Afyon’u hep beraber geliştirmemiz gerekiyor. Çünkü bir il, sermaye ile birlikte yürüdüğünde katma değer katlanıyor” ifadelerini kullandı.

ÜRETKEN BELEDİYECİLİK

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ise değerlendirmesinde “Milliyetçi Hareket Partisi olarak, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimi’nde Afyonumuzda kendi bayrağımız altında seçime giriyoruz. Diğer illerde ittifaklar var. Milliyetçi Hareket Partimizin adayı, hepimizin bildiği, Afyonkarahisar’ın evladı, işadamı, saygıdeğer bir aileden gelen, adı adayımız olarak duyulduktan sonrasındaki aldığımız olumlu tepkiden dolayı da çok mutlu olduğumuz Sezer Küçükkurt kardeşimiz ile beraber, İl Başkanımız ve Merkez İlçe Başkanımız ile birlikte ilk olarak buraya geldik. Milliyetçi Hareket Partimizin ‘Üretken Belediyecilik’ ve ‘Sürdürülebilir Belediyecilik’ anlayışı içerisinde, 55 yıldır süregelen bir geleneği vardır. Afyonumuzun da Milliyetçi Hareket Partisi’nin 17 belediyesi vardır. Belediye Başkanlarımızın hepsi namusuyla, şerefiyle, haysiyetiyle kendi bulundukları bölgelerde çok değerli hizmetler yaptılar. İnşallah Afyonumuzun da merkezinde de aynı anlayışımızı ortaya koyalım ve bu seçimden zaferle çıkalım. Geçen dönemlerde hizmet eden kardeşlerimize teşekkür ediyoruz; ancak çözülmesi gereken pek çok problemin de olduğunu biliyoruz. İnşallah istişare ederek, birlikte ve beraberce, birlik ve beraberliğin getirdiği rahmetle kazanacağımıza inanıyoruz, adayımıza başarılar diliyoruz” diye konuştu.

MHP ADAYIMIZ DAMGA VURACAK

MHP Afyonkarahisar  İl Başkanı Ahmet Kahveci  MHP Afyonkarahisar Belediye Başkanı Adayı Cumhuriyet’in ikinci yüzyılına damga vuracağına inandıklarını vurgulayarak sözlerine şu şekilde başladı “ Adayımızın Cumhuriyet’in ikinci yüzyılına yakışır bir vizyonu olduğunu, kendine ait bir misyonu olduğunu biliyoruz. Afyon halkının yakından tanıdığı, genç, dinamik, çalışkan ve dürüst bir kişi olduğunu bildiğimiz için biz Afyon’un karşısına aday olarak çıkardık. Karar Afyon’un. Ben Sayın Küçükkurt’a başarılar diliyorum. Seçimin galibinin Milliyetçi Hareket Partisi olacağına inanıyorum. Sizinle birlikte Afyon’a hizmet edeceğimize inanıyorum. Ticaret ve Sanayi Odası demek, bizim gözümüzde ekmek demek, namus demek, şeref demek, her şey demek. Şehrin her şeyi olarak sizinle bu şehri yönetmeye talibiz” ifadelerini kullandı.

EMANET ETTİĞİ GÖREV

Küçükkurt’tan, bisikleti çalınan küçük kıza sürpriz! Küçükkurt’tan, bisikleti çalınan küçük kıza sürpriz!

Gerçekleştirilen ziyarette MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt ise şu MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı olmanın çok önemli görev ve sorumluluk olduğunun altını çizdi ve sözlerine şöyle devam etti “Burası bizim kendi evimiz. Hepiniz ağabeylerimiz, kardeşlerimizsiniz. Bugüne kadar hepimiz bu memlekette aynı sorunları birlikte yaşadık, sorunlara birlikte çözüm üretmeye çalıştık. Gücümüz yettiğince, yetkimiz dahilinde bir şeyler yapmaya çalıştık. Ama bugün Milliyetçi Hareket Partisi’nin bize emanet ettiği görev gereğince bu yükü biraz daha fazla omuzlamamız gerekiyor. Ama bu yük, bir kişinin, bir grubun tek başına omuzlayabileceği bir yük değil. Afyonkarahisarlılar olarak hep birlikte bu yüke omuz verebilirsek, bu yükü paylaşabilirsek, istişare kültürünü hâkim kılabilirsek, Afyonumuz için el ve akıl birliği yapabilirsek sizin bahsettiğiniz noktaya ilimizi taşıyabileceğiz. Bunun bilinci içindeyiz. Teşkilatımızın ve Sayın Milletvekilimizin bize emanet ettiği görev, Afyonumuzun tamamının temsil edilebildiği, Afyonkarahisar halkının hepsinin kendisinden bir parça bulabildiği, ehliyetli, liyakatli ekiplerle Afyonkarahisar’ın sorunlarına sahip çıkılması görevidir. Bu görev bilinci içinde, inşallah bundan sonra da hep birlikte Afyonumuza  katkı sunmaya çalışacağız” dedi.

Kaynak: BÜLTEN