Çoğunluğun sağlanmasının ardından toplantıyı açan ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, “2023 yılı Eylül ayı Meclis toplantımıza hoşgeldiniz. Umarım son toplantımızdan bu yana herkesin sağlığı ve sıhhati yerindedir. Kandil helvası ikramı için Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Ömer Altınay’a teşekkür ediyorum. Allah, hepimizin ağız tadını daim etsin” dedi.

TOPLANTININ İKİNCİ

Toplantının ikinci, üçüncü, dördüncü gündem maddelerinde ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, Meclis Üyeleri’ni bilgilendirdi. Toplantının ikinci gündem maddesinde 2023 yılı Ağustos ayı karar özetleri oybirliğiyle kabul edildi. Toplantının üçüncü gündem maddesinde 2023 yılı Ağustos ayı Hesap Hülasası oybirliğiyle tasdik edildi.

TOPLANTININ DÖRDÜNCÜ

Toplantının dördüncü gündem maddesinde 2023-2024 Eğitim-Öğretim dönemi için verilecek burs miktarı ve bedeli oybirliğiyle onaylandı. Toplantının beşinci gündem maddesinde ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Altınay, Yönetim Kurulu’nun 2023 yılı Ağustos-Eylül faaliyetlerine ilişkin sunum yaptı. Altınay’ın ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, güncel gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Toplantının “Dilek ve Temenniler” bölümünde, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey, ATSO Meclis Üyeleri Mesut Tabak ve M. Önder Artuk söz alarak görüşlerini dile getirdiler.

Şaşılık Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir? Şaşılık Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir?

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Tabak ve Artuk’un sorularını yanıtladı. ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, sektörlerde yaşanan sorunların devletin ilgili kurum ve kuruluşları tarafından takip edildiğini belirterek Meclis Üyeleri’ne katılımları dolayısıyla teşekkür etti ve toplantıyı kapattı.

AFYON ZAFER 

Editör: Afyon ZAFERİM