Her hafta düzenlenen sohbet etkinliklerinde vaize Eda Nur Aydın kadınlara manevi desteği sunarken, sağlık kontrolleri ile de onlara ciddi bir hizmet veriliyor. Tansiyon ve kan şekeri ölçümleri gibi temel sağlık taramaları, Emirdağ Belediyesi sağlık personelleri Cansu Ünal ve Demet Develi tarafından yürütülüyor.


Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Kadın Kültür Evi'nin kadınlar sayesinde değer kazandığına işaret ediyor. Koyuncu, ilçede yaşayan kadınlara evde düzenlenen çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklere katılım çağrısında bulunuyor. Bu mekan, eğitim ve etkinliklerle kadınların sosyal yaşamını zenginleştiren bir dayanışma alanı olma özelliğini taşıyor.
Koyuncu'nun etkinliklere davetini olumlu karşılayan kadın katılımcılar, sunulan hizmetlerden memnuniyetlerini belirtiyorlar. Emirdağ Belediye Başkanı'na ve bu hizmetleri sağlayan tüm ekiplere minnettarlıklarını ifade ederek teşekkür mesajlarını iletiyorlar. Bu sayede Kadın Kültür Evi'nin önemi ve etkisi daha da artıyor.CEMİLE KAYTAN 

Acı haberi Bakan Koca duyurdu! Acı haberi Bakan Koca duyurdu!

Editör: Cemile Kaytan