Mali Müşavir Rasime Fedakar: “Yol yormuyorsa yoldaşındandır.”

Cumhurbaşkanımızın Yolunda Vatanımızın Bekası İçin Daha Fazla Mücadele Edeceğim.

AK Parti milletvekili aday adayı Rasime Fedakar, adaylık sürecindeki çalışmalarda kendisini biran olsun yalnız bırakmayan dostlarıyla iftar yemeğinde biraraya geldi. Fedakar, “Seçim çalışmalarında benimle birlikte gece gündüz çalıştınız. Hepinize minnettarım. Yol yormuyorsa, yoldaşındandır. Desteğiniz hayat yoluma ışık oldu. Aday gösterilmesek de davamız için, vatanımızın bekası için bundan sonra daha fazla mücadele edeceğim. ” dedi.

A.adaylığı sürecinde AK Parti’nin en  çalışkan isimleri arasında yer alan Mali Müşavir Rasime Fedakar, 9 Nisan’da açıklanan milletvekili sıralamasında yer alamasa da siyasetin sevilen ve sayılan yüzü olarak son sürat çalışmalara devam ediyor.

Fedakar, “Birliğimiz, dirliğimiz ve esenliğimizin sigortası Ak Partimiz ve Cumhur İttifakımız için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Fedakar yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Bugün burada iftarımızı bir arada yapmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Manevi hazzın ve lezzetin zirvesi Ramazan ayımız mübarek olsun. Feyzinden istifade ederek, nimet pınarlarından kana kana içmeyi Rabbimiz nasip eylesin.

Herbiriniz ile üzerine yıllarımızı ve emeklerimizi koyarak kan olmasa da can dostu olduk. Hatrınız gönül dünyamda her daim aziz olacaktır. Yolumuz ve kavlimiz kâlû beladan beri birdir. Alt ve üst arası ilişkilerden arınmış, hatır gönül dostluğumuz, kardeşlik hukukumuz mübarek olsun.

28. Dönem Milletvekili A. Adaylığım sürecinde de desteğinizden onur duydum. Bundan sonra da bir nefer olarak, bir, iri ve diri olarak hep çalışmaya devam edeceğiz.

Tevfik Fikret gönlümüze ne de güzel tercüman olmuş:

'Koşan elbet varır, düşen kalkar.

Kara taştan su damla damla akar.

Birikir bir gümüş göl olur.

Arayan hakkı sonunda bulur”

Aradığımız Hak yolunda halk olalım inşallah”

EKONOMİK VE SİYASİ TETİKÇİLERE MİLLETİMİZ CEVABI 14 MAYIS’TA VERECEK

“Şiddetten ve vahşetten nemalananlar, ile ekonomik ve siyasi tetikçilerin cevabını milletimiz 14 Mayıs'ta sandıkta verecektir” diyen Fedakar sözlerine şöyle devam etti:

“Her milletin hedefi, davası uğruna ölümü göze aldığı bir kızıl elması vardır. Bizim kızıl elmamız da büyük ve güçlü Türkiye'nin inşası ve ihyasıdır.  Gönül coğrafyamızın siz anneleri, babaları ve gençlerinin, Türkistan'dan Suriye'ye, Arakan'dan Bosna'ya, Orta Asya'dan Afrika'ya kadar dünyanın dört bir ucundaki kardeşlerimizin sorumluluğu, bizlerin sahiplendiği davanın üzerinedir.

Şiddetten ve vahşetten nemalananlar, ile ekonomik ve siyasi tetikçilerin cevabını milletimiz 14 Mayıs'ta sandıkta verecektir. Birliğimiz, dirliğimiz ve esenliğimizin sigortası Ak Parti'miz ve Cumhur İttifakımız için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Sizlere bakarken ülkemizin aydınlık yarınlarını görüyorum. Sizlerin heyecanı, enerjisi, dinamizmi ve coşkusu şahsıma hep mutluluk verdi, çalışma azmi aşıladı.

Bizler 86 milyonun emanetini taşıyan Cumhurbaşkanımızın yolunda, davanın birer neferi olarak vatanımızın bekası için daha fazla mücadele ile çalışacağız.

Bize ecdadımızın ve şehitlerimizin emaneti olan bu vatana gerektiğinde canını ortaya koyarak sahip çıkan milletimizi hak ettiği konuma getirmek için gecemizi gündüzümüze katacağız. Türkiye Yüzyılını birlikte inşa edeceğiz.

Bugün ve her daim dimdik yanımda olduğunuz için hepinize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.