Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, LGS öncesi düzenlenen değerlendirme toplantısında okullardaki eğitim çalışmalarını değerlendirdi ve öğrencilere yapılacak rehberlik çalışmalarının önemine vurgu yaptı.

08121508 1

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci'nin başkanlığında gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Değerlendirme Toplantısı'nda Müdür Yardımcısı Fatih Akçil, Şube Müdürleri İbrahim Erdem Gülcü, Hayati Duman ile il merkezindeki okul müdürleri hazır bulundular.

Toplantıda Okullardaki Eğitim Çalışmaları Değerlendirildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, okullarda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri, başlangıçtan bu yana yapılan çalışmalar titizlikle incelendi ve gelecek süreçte izlenecek stratejiler tartışıldı.

Miraç Sünnetci, toplantıda 2 Haziran 2024 tarihinde gerçekleştirilecek Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavlarının yaklaştığına dikkat çekerek, öğrencilere verilen emeklerin karşılığının alınacağı bu kritik dönemde rehberlik ve yönlendirme çalışmalarının önemini vurguladı. Sünnetci, öğrencilerin bu dönemeçte desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

Kurdukları Tuzakları Yerle Bir Edeceğiz Kurdukları Tuzakları Yerle Bir Edeceğiz

08121523 3

Kaynak: BÜLTEN