Küçükkartal Yine Sahada

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Ali Küçükkartal seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Ali Küçükkartal listelerin kesinleşmesine günler kala çalışmalarını vites yükselterek sürdürüyor. Son olarak ilçe, köy ve beldelerde gördüğümüz Aday Adayı Küçükkartal bugün de Yukarı Ambaryolu olarak bilinen mevkide çalışmalarını sürdürdü. Esnaf tarafından ilgiyle karşılanan Küçükkartal, çalışma yaptığı sırada kalabalık bir grupla birlikte hareket etmesi de dikkatlerden kaçmadı.

ÇİLEK TEZGAHINDA

Seçim çalışmalarından renkli görüntülerine alışık olduğumuz Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Ali Küçükkartal geçtiğimiz günlerde sahur vaktinde bir pide fırınında vatandaşlara pide yapmıştı. Küçükkartal bu sefer de meyve tezgahının başına geçerek esnafın çilek satışına yardım etti.

Renkli görüntülerin oluştuğu seyyar çilek tezgahından ayrılan Aday Adayı Küçükkartal’ın sık sık çalışmasını yarıda keserek esnaflara yardım ettiği yolda kalanbir başka vatandaşın eşyalarını taşıdığı gözlendi. Küçükkartal bu durumu; “Seçim dönemi geldiği için bu tarz görüntüleri veriyor değiliz zira benim yetiştiğim kültürde bu tür yardımlaşma çok önemli bir yer tutmaktadır. Nezaket, İyilik ve yardımseverlik ciddi anlamda üzerinde durduğum konulardır. Fotoğraf kareleri her ne kadar duygu barındırmasa da, temas ettiğimiz vatandaşlarımız bizlerin ne kadar samimi olduğunu çok net biliyorlar. Bu durumu bilmek bizlere mutluluk veriyor. İnsani değerlerimizi kaybetmeden, halkımızın yanık bağrından kopmadan yönetime talibiz. Yeniden Refah kadroları ister muhalefette olsun ister iktidarda olsun seçim sonrasında vatandaş lehine yapılabilir projelerle anılan bir parti olacaktır” dedi.

Esnaf ziyaretinin ardından Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Ali Küçükkartal’ın partililerle birlikte Çayırbağ Beldesine giderek ziyaretlerini sürdüreceği öğrenildi.