Küçükkartal elleriyle pide yaptı

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Ali Küçükkartal, sahur vakti vatandaşa elleriyle Ramazan pidesi yaptı.

 Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Ali Küçükkartal,, seçim çalışmaları kapsamında gitmiş olduğu Salar Beledesi’nde vatandaşın teveccühü ile karşılandı. Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adaylarının da hazır bulunduğu ziyarette kapı kapı dolaşan Küçükkartal, sıkılmadık el bırakmadı. Tek tek vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Küçükkartal’a Salar halkının aşinalığı, Küçükkartal’ın gazetecilik döneminde Salar Beldesi’nde yıllardır çözülemeyen yol problemini dile getirip çözüme kavuşturmasıyla olmuştu.

Esnaf ziyaretleri kapsamında bir pide fırınına giren Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Ali Küçükkartal hem fırını ateşledi hem de elleriyle Salar halkına pide yaptı. Küçükkartal’ın renkli görüntüleri sonrasında, “Bugün Salar Beldemizde olmaktan son derece mutluyum. Sanki doğup büyüdüğüm topraklara adım atmış gibiyim. Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi karşısında bizler de onlara elimizden geldiğinde Ramazan pidesi yapmaya çalıştık. Bu görüntüler lütfen yanlış anlaşılmasın, pide hususunda göstermiş olduğumuz performans reklam değil, kendi gerçeğimizdir. Bunu ispatlamak adına şuan Afyonkarahisar’da ki diğer siyasi partilerin aday adaylarıyla pide yapımı hususunda yarışabilirim. Pide yapımına ne kadar hakimsek, esnafımızın sorunlarına ve b u sorunların çözümlerine de o denli hakimiz” dedi.