Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, Ataköy semt ve pazarcı esnafını ziyaret etti. Pazarda hem esnaflardan hem de vatandaşlardan yoğun ilgi gören Köksal, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı. Belediye Başkan Adayı Köksal, Ataköy semt ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Esnaf ağabeylerimiz, kardeşlerimiz bu şehrin idaresinde söz hakkına sahip olacaklar. 31 Mart’tan sonra bu şehrin belediyesini hep birlikte idare edeceğiz. Ataköy halkından gördüğüm yoğun ilgi, beni mutlu etti, sevindirdi. Göreve geldiğimizde Ataköy semtimize gereken değeri vereceğiz, bölgemizi hak ettiği konuma getireceğiz. Ataköy’ü bölgenin cazibe merkezi haline getireceğiz. Bölgemiz sosyal ve ekonomik anlamda hareketli bir semt haline gelecek. Esnafımıza verdiğimiz tüm sözlerin arkasındayız. Ben bu ülkenin Milletvekili olarak şimdiye kadar Afyonkarahisar’ın çıkarlarını nasıl gözettiysem bundan sonrada aynı şekilde Afyonkarahisar’ın çıkarları için çalışmaya devam edeceğim.”

AFYON’U HALKIMIZLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Vatandaşların kendisine yönelttiği sorulara da tek tek cevap veren Köksal, konuşmasının devamında, “Ataköy halkına söz veriyorum. Bölgemiz unutulmuş bir mahalle olmaktan çıkacak, bölgenin merkezi olacak. Ataköy’ümüzün merkeze uzaklığının farkındayız. Ulaşımdan alışverişe birçok konuda zorluk çektiğinizi de biliyoruz. Sizlerin hiçbir konuda sıkıntı çekmesini istemeyiz. Onun için sizin talep ve önerilerinizi tek tek not alacağız. Sizlerle birlikte bölgemizi yöneteceğiz. Afyonkarahisar’da yönetim zenginlerin istediği gibi değil sizin istediğinizi gibi olacak.” ifadelerini kullandı.

burcu köksal

CHP BELEDİYECİLİĞİYLE AFYONKARAHİSAR HUZURA KAVUŞACAK

Afyonkarahisar’ı CHP belediyeciliğiyle tanıştıracaklarını ifade eden Köksal, Ataköy halkından yerel seçimler için destek istedi. Sandıktan birinci parti çıkacaklarının altını çizen Köksal şunları söyledi: “Seçimlerden sonra göreve geldiğimizde belirlemiş olduğumuz sorunları çözmek için kolları sıvayacağız. Bu şehrin kangren olmuş sorunlarını çok iyi biliyoruz. AKP yönetimini 23 yıldır gördük şu güzelim şehrimizin trafik sorununu dahi çözemediler. Yapboz haline gelen yollarımızdan, kaldırımlarımızdan bıktık. Soruyorum, büyükşehir adayı olan böyle bir kadim kentte hala trafik, yol, otopark gibi sorunların konuşulması komik değil mi? CHP belediyeciliği geldiğinde sorunlar çözülecek, vatandaşlarımız istediği refaha ve huzura kavuşacak.”

burcu köksal

DEPREMİN YARALARI HALA SARILMADI

Belediye Başkan Adayı Burcu Köksal, konuşmasının sonunda 6 Şubat tarihinde yaşanan ve 11 ili etkileyen deprem felaketini hatırlatarak, yaraların hala sarılmadığına dikkat çekti. “Tek temennimiz deprem yaralarının biran önce sarılması yönündedir.” diyen Köksal, tüm İslam Âlemi’nin Miraç Kandili’ni tebrik ederek açıklamasına son verdi.

MHP’li Kahveci, Vali Yiğitbaşı’na teşekkür etti! MHP’li Kahveci, Vali Yiğitbaşı’na teşekkür etti!

burcu köksal

Kaynak: BÜLTEN