Emirdağ Belediyesi Mutfak Atölyesi Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi Emirdağ Belediyesi Mutfak Atölyesi Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi

Kaymakam Bilici lise müdürleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda, ilçede bulunan liselerde akademik başarıyı ve eğitim kalitesini artırmak için belirlenen stratejiler üzerinde istişarelerde bulunuldu. Birinci yarı yılın bitmesine az bir zaman kala YKS sınavına girecek öğrencilerin son durumuna dair değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda ayrıca Kaymakam Bilici, ilçedeki meslek liselerindeki mesleki eğitim veren atölyelerin kapasiteleri ile öğrencilerimizin gelişimine yönelik mesleki eğitim ve programların yeni projeler ile desteklenmesi gerektiğini vurguladı.
Kaymakam Bilici başkanlığında gerçekleşen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Serdar Beyli ve Kadir Teke ile lise müdürlerinin katıldığı toplantı, okul müdürlerinin okullarında yürüttükleri çalışmalar ile ilgili bilgi vermesinin ardından sona erdi.

Kaynak: İHA