Toplantıda gençlik merkezleri, yurtlar, üniversiteler, okullar ve gençlerin bulunduğu her yerde düzenlenmesi planlanan faaliyetler ele alındı.

Toplantıda görüşülen konular arasında gençlere yönelik spor, kültür, sanat, müzik, eğitim ve sosyal aktivitelerin düzenlenmesi öne plana çıktı. Ayrıca gençlerin kişisel gelişimi ve mesleki eğitimleri de ele alındı. “Gençlerimiz kendilerini geliştirerek topluma faydalı bireyler olacak” Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Kasapoğlu toplantının amacının gençlerin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına yönelik faaliyetlerin planlanması olduğunu ifade ederek: “Gençliğin olduğu her yerde faaliyetler planlıyoruz. Gençlerimize spor, kültür, sanat, müzik ve farklı alanlarda eğitimler sunuyoruz. Bu faaliyetler sayesinde gençlerimizin kendilerini geliştirerek topluma daha faydalı bireyler olarak yetişmelerini hedefliyoruz. Toplantımıza katılan gençlik çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Pazarda hareketlilik bayrama sayılı günler kala arttı Pazarda hareketlilik bayrama sayılı günler kala arttı

ELİMİZDEN GELEN TÜM ÇABAYI GÖSTERECEĞİZ

Toplantıda konuşan Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Ertürk: Gençlerimize yönelik gençlik merkezlerimizde çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Ayrıca Eğitim Yönetim Sistemi kapsamında merkezlerimize gelen eğitmenlerimiz gençlere yönelik kurslar veriyor. Gençlerimizin eğitimlerine devam edebilmeleri ve hayatlarını daha iyiye götürebilmeleri için elimizden gelen tüm çabayı İl Müdürümüz Kasapoğlu ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte göstereceğiz” diye konuştu.

Editör: Afyon ZAFERİM