KARŞIYAKA MAHALLESİ İFTAR YEMEĞİ

               Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek hemşehrileri ile iftar sofrasında bir araya gelmeye devam ediyor. Mahalle iftarlarının durağı Karşıyaka Mahallesi oldu. Zeybek Başkan iftar öncesi hemşehrilerine yemek ikramı yaparken fotoğraf çekinme taleplerini de geri çevirmedi.

Birlik ve beraberliği pekiştirmek için gerçekleşen iftar programı bu kez de Karşıyaka Mahallesi’nde yapıldı. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’inde katıldığı iftar yemeğine ilgi yoğundu. İftar öncesi hemşehrileri ile hemhal olan Başkanımız bol bol hatıra fotoğrafları çekindi, gelen talepleri dinledi. Pazar yerinde kurulan kazanların başına geçen Zeybek Başkan, yemek dağıtan personele eşlik ederek vatandaşlara iftar yemeği ikram etti.

Karşıyaka Mahallesi iftar programına; Başkanımız Mehmet Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karedeniz, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, belediye meclis üyesi Bekir Lafçı, Karşıyaka Mahalle Muhtarı İsmail Şahin, parti üyeleri, milletvekili aday adayları, belediye birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

GÖNÜL SOFRAMIZDA BULUŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

Hep birlikte açılan oruç ve yapılan duanın ardından mahalle sakinlerine seslenen Başkanımız Mehmet Zeybek; “ Mübarek Ramazan ayı hepimize hayırlı olsun. Cenab-ı Hak yenilerine sağlıkla erişmeyi nasip etsin. Birliğimiz beraberliğimiz kardeşliğimiz daim olsun. Bozmak isteyenlere de fırsat vermesin. Bu ülkenin bayrağı inmesin ezanlar susmasın. Bölmek isteyen hainlere de Cenab-ı Hak fırsat vermesin. Ramazan boyunca vatandaşlarımız ile gönül soframızda buluşmayı sürdüreceğiz. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin” diye konuştu.

Yoğun katılımla tamamlanan iftar programı ardından vatandaşlar Zeybek Başkan’a teşekkür de bulundu. Başkanımız Zeybek, iftar yemeği sonrası beraberindekilerle İbrahim Özkul bilgi evini ziyaret ederek, çalışmaları hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

ZAFER MEYDANI HER AKŞAM ETKİNLİKLER İLE DOLUP TAŞIYOR

Her akşam farklı bir etkinliğin vatandaşlara sunulduğu Zafer Meydanı ise yine doldu taştı. Afyonkarahisarlıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikler ve Ramazan çarşısı ziyaretçilerden tam not alıyor. Müftülük İlahi Grubunun sahne aldığı programlar kapsamında birbirinden güzel ilahiler meydanı dolduran vatandaşlar için seslendirildi. Gönüllerin hoş edildiği, çocukların eğlendiği Ramazan ayı etkinlikleri her akşam Zafer Meydanı’nda yapılmaya devam edecek.