İYİ Parti'nin Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı,Afyonkarahisar'ın nabzını tutarak, şehir için vaat ettiği kapsamlı hizmet planlarını halkla paylaştı. Adayın seçim kampanyası kapsamında keyifli ve samimi anlar geçirdiği esnaf ziyaretlerinde, bölgenin sorunları ve beklentileri masaya yatırıldı.

Alper Yağcı, kentteki iş yerlerini tek tek dolaşırken yerel halkın ihtiyaçlarını ve endişelerini ilk ağızdan öğrendi. Esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlar ile sohbet ederek onların sorunlarına kulak verdi. Yağcı, İYİ Parti'nin Afyonkarahisar'de güçlü bir alternatif olduğunun altını çizdi ve yerel yönetimlerde arzu edilen değişim için partisinin tercih edileceğini belirtti. Hedeflerinin Afyonkarahisar'a hak ettiği kaliteli hizmetleri sunmak olduğunu ifade eden Yağcı, şehrin menfaatlerini öncelikli tutacaklarını vurguladı.

MİLLETİMİZE HİZMET ETME SEVDAMIZDAN VAZGEÇMEYECEĞİZ MİLLETİMİZE HİZMET ETME SEVDAMIZDAN VAZGEÇMEYECEĞİZ

İYİ Parti Belediye Başkan Adayının programında, yerel ulaşımın can damarlarından olan Erenler Dolmuş durağı ziyareti de yer aldı. Dolmuş esnafı ile sohbet eden Yağcı, onların sorunlarının farkında olduğunu ve desteklerinin süreceğini aktardı. "Kardeşiniz olarak sizlere söz veriyorum, her adımımızı esnafımızla, minibüsçümüzle ve Afyonlu kardeşlerimizle beraber atacağız" diyerek birlikte hareket etme sözü verdi.

Ayrıca, Alper Yağcı, "Afyon'u anlamak isteyen önce siz sürücü esnafımızdan başlamalı. Geleceğimizi sizinle istişare etmeli ve sıkıntılarınıza çözüm aramalıyız. Biz İYİ Parti olarak şoförümüzün, esnafımızın derdini dinleyip, birlikte çözüm yolları bulacağız" ifadelerini kullanarak, esnafla iç içe bir yönetim anlayışını savundu.

Kaynak: BÜLTEN