Karahan sahanın tozunu attırıyor

 

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayı Ethem Karahan seçim çalışmaları kapsamında Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu Voleybol Şampiyonası Final müsabakalarına katıldı. Buradan da alışveriş merkezini ziyaret eden Karahan esnaflara ve vatandaşlara Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamını iletti.

Saha çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayı Ethem Karahan beraberindeki ekiple önceki gün Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu Voleybol Şampiyonası Final müsabakalarına katıldı.

“Elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz”

Burada bir konuşma yapan Karahan sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını kaydederek şunları söyledi; Sporun engelliler için birleştirici bir gücü vardır ve tüm engellilere spor yapma fırsatı vermek, kendilerine olan güvenlerini artırmaları için elimizden gelen mücadeleyi daha önce verdiğimiz gibi bundan sonrada vermeye devam edeceğiz.

“Cumhurbaşkanımızın selamını ilettik”

Öte yandan Park Afyon AVM'de esnaflarımızı ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir araya gelen Karahan, “Esnaflarımıza ve alışveriş yapan vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanımızın selamını ilettik.

Her koşulda halkımızın yoğun ilgisiyle karşılaşmak bizleri mutlu ediyor. Gösterdikleri samimi ilgi ve alakadan dolayı esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.