İki başkan, Sandıklı Belediyesi makam odasında bir araya geldi ve geçmiş ve şimdiki dönemlerde gerçekleştirilen yatırımları, projeleri ve hedefleri değerlendirdi. Ziyaret sırasında yapılan görüşmelerde, birlik ve uyumun herkese örnek olması gerektiği vurgulandı. Makamların geçici olduğu, asıl önemli olanın görev süresi içinde ilçeye ve vatandaşlara hizmet etmek olduğu belirtildi. İki başkanda Sandıklı ilçesinin kalkınması ve ilerlemesi için iş birliği ve dayanışmanın önemine dikkat çekti.

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALMAYA DEVAM”

İsmail Elibol, siyasetin temel amacının hizmet etmek olduğunu ifade ederek, “Geçmişi ve geleceği birleştirerek, gelecek nesillere daha güzel bir ilçe bırakmak zorundayız. Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün de bu hedefe ulaştığını görmekten mutluluk duyuyorum” dedi.

AFJET GES sona geldi! AFJET GES sona geldi!

Başkan Dr. Mustafa Çöl ise İsmail Elibol’un nazik ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, “Sayın Elibol’un sözlerine tamamen katılıyorum. Birlik ve beraberlik içinde her zorluğun üstesinden gelebiliriz. İlçemizin menfaati için önceki ve şimdiki dönemde görev yapmış tüm belediye başkanlarının emeklerine saygı duyuyoruz. İlçemizin sürdürülebilir kalkınması için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Kapımız 9 senedir herkese açık” diye konuştu. Başkan Dr. Mustafa Çöl, İsmail Elibol’a fikir alışverişi ve nazik ziyareti için teşekkür etti.

DAYANIŞMA RUHU VURGULANDI

Editör: Afyon ZAFERİM