AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından, Kanlıca, Ataköy, Esentepe, Mareşal Fevzi Çakmak, Gazi, Ali İhsan Paşa, Fatih, İstiklal Mahallelerine ve çevresine hizmet verecek tam donanımlı en az 100 yataklı modern hastanenin ne zaman yapılacağı merakla bekleniyordu.

Taytak durdurulamıyor Taytak durdurulamıyor

TASARRUF TEDBİRLERİNE Mİ TAKILDI?

2023 Milletvekilliği seçimleri öncesinde AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, bu hastanenin yapılacağına dair söz vermişti. Ancak, zaman içerisinde herhangi bir çalışma yapılmamış olması vatandaşlar arasında soru işaretlerine neden olmuştu. İlimizin doğu bölgesinde yaşayan vatandaşlar, hastanenin ne zaman yapılacağını ve "Hastane tasarruf tedbirlerine mi takıldı?" sorusunu sıkça dile getirmişlerdi.

ARSLAN’DAN SEVİNİDİRİCİ HABER

Haberimizin ardından AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hasan Arslan, ODAK’a yaptığı açıklamada, Afyonkarahisarlı vatandaşlara rahatlatıcı bir bilgi verdi: "Afyonkarahisarlı hemşerilerimiz içlerini ferah tutsun. Hastane tasarruf tedbirlerine takılmadı, arsadan kaynaklı hastane yapımında bir uzama oldu. Afyonlulara verdiğimiz sözü tutacağız. Her şey Afyonkarahisar için" dedi.

Kaynak: ODAK HABER MERKEZİ