Ziyaretlerde bulunmak ve açılışlara katılmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanvekili ve eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti.

Kahraman’a ziyaretinde Vali yiğitbaşı, Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İkmal ve Garnizon Komutanı Numan Yöner ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek eşlik etti.

BİZ BİR ÇINARIZ

Kahraman burada yaptığı açıklamada, ‘’Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum. Sayın valimiz, milletvekillerimizle, belediye başkanımızla, rektörlerimizle birlikte güzel bir kadro kurduk. Bir bütün halinde Afyonkarahisarımız için çalışıyorlar. Başarılarının devamını diliyorum. Türkiye gelişiyor. Cumhurbaşkanımızın Türkiye Yüz yılı dediği gibi büyük hedeflerimiz var. Büyük bir devletiz, şanlı bir maziye sahibiz. Biz bir çınar ağacıyız. Biz 3 kıtaya, 7 denize hükmetmiş bir çınar devletiyiz. Bunun şuuru ve ruhuyla daha ötelere gitmeliyiz’’ diye konuştu. N\S

Afyonkarahisar'da 439 Polis Memuru Göreve Hazır Afyonkarahisar'da 439 Polis Memuru Göreve Hazır