İYİ’ler Susuz ve Gebeceler’de

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken ile milletvekili adayları Dr. Enis Arabacı, Av. Gönül Ar Güngör ve Sebahat Demircigediği Susuz ve Gebeceler beldelerini ziyaret etti. Ziyaretlere Dr. Mehmet Telek de eşlik etti.

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı, Başkan Muhammet Mısırlıoğlu öncülüğünde ziyaretlerine devam ediyor. Susuz ve Gebeceler’de çeşitli temaslarda bulunan Mısırlıoğlu ve Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken’e milletvekili adayları da eşlik etti. Afyonkarahisar’ın sevilen hekimlerinden Dr. Mehmet Telek de ziyaretler sırasında İYİ Parti heyeti ile birlikteydi. Mısırlıoğlu, yaptığı konuşmada; İYİ Parti’nin giderek büyüyen bir aile olduğunu söyledi.

Afyonkarahisar Milletvekili adayları Dr. Mustafa Enis Arabacı, Av. Gönül Ar Güngör ve Sebahat Demircigediği Gebeceler ve Susuz’da ilgiyle karşılandı. Ziyaretler  sırasında bir açıklama yapan Mısırlıoğlu, şöyle konuştu:

“Göreve geldiğimiz günden bu yana partimizin giderek büyümesine, kocaman bir aile olmasına şahitlik ettik. Tüm dava arkadaşlarımla, il ve ilçe teşkilatlarımızla gece gündüz demeden çalıştık. 14 Mayıs seçimleri öncesi de kendimizi ifade etmek üzere yollardan hiç ayrılmadık. Çalmadık kapı bırakmadık. Bu korku politikası içinde bile büyük bir sevgi seli ile karşılaştık. Bastırılmış, sindirilmiş toplum yerini yürekli, cesaretli, ne istediğini bilen bir topluma bırakıyor artık. Bizden güç alan ve bize güç veren herkese teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki 15 Mayıs sabahı yeni Türkiye’nin doğuşunu kutlayacağız. İnanıyorum ki Cumhuriyetimizin 100. Yılında büyük bir zafer kutlayacağız. Afyonkarahisar’ımızı karış karış gezdiğimiz bu günlerde bize kucak açan, yüreklendiren, desteğini esirgemeyen tüm hemşerilerimize, yorulmayan, bıkmayan, usanmayan milletvekili adaylarımıza, sonsuz şükranlarımı sunuyorum. El ele verip başaracağımıza inanıyorum.”