İYİ Parti’de bayramlaşma

İYİ Partililer bugün öğlen Cuma namazı öncesi SKM’de biraraya gelerek bayramlaştılar.

İYİ Parti Afyonkarahisar Seçim Koordinasyon Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma törenine İYİ Parti birinci sıra milletvekili adayı Av. Hakan Şeref Olgun, ikinci sıra Milletvekili adayı Dr. iş insanı Mustafa Enis Arabacı, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken, partililer katıldı.

AFYON HALKININ BAYRAMI KUTLU OLSUN

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili ikinci sıra adayı Dr. iş insanı Mustafa Enis Arabacı, Ramazan Bayramının Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye, İslam Âlemine mübarek olmasını dileyerek bayramı kutladı. İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, bayramların anlamlı ve özel günler olduğunu söyledi. Mısırlıoğlu, “Bayramlar anlamlı ve özel günlerdir. Ramazan Bayramı Türk İslam Âlemi için daha büyük bir anlam ve özel bir gün olarak kutlanmaktadır. Bu bayramımızı da birlik, beraberlik içerisinde hep beraber dargınlıkları, kırgınlıkları bir tarafa bırakarak güzel bir bayram geçirmeyi temenni ediyor, tüm halkımızın bayramını kutluyorum. Cuma namazından sonra Sinanpaşa ilçemize bayramlaşmak üzere hareket edeceğiz. Orada ilçe halkımızla ve beldeleri ziyaretimiz olacak. İlçe halkıyla teşkilatımızın hazırlamış olduğu yerde bayramlaşma gerçekleştireceğiz. Oradan İscehisar ilçemize hareket edeceğiz. Aynı şekilde İscehisar ilçemizde de teşkilatımızın hazırlamış olduğu halkımızla buluşma noktasında bayramlaşma gerçekleştireceğiz. Milletvekili adaylarımızla birlikte, teşkilatlarımızla biraraya geleceğiz. Oradan İhsaniye ilçemize hareket edeceğiz. Yani ilçe ve beldelerde bugün üçüncü bayram akşam saat 22.00’ye kadar tüm ilçelerimizde halkımızla adaylarımızla, teşkilatlarımızla bir bütün halinde bayramlaşma gerçekleştireceğiz.” dedi.

BAYRAM HAYIRLAR GETİRSİN

İYİ Parti Afyonkarahisar birinci sıra adayı Av. Hakan Şeref Olgun SKM’de yaptığı konuşmada şunları söyledi: “On bir ayın sultanı, bir Ramazan ayını daha geride bırakmış bulunuyoruz. Bugün Ramazan Bayramı’nı kutluyoruz. Bayramın tüm ülkemize, Afyonkarahisar’ımıza hayırlar getirmesini, daha nice Ramazan Bayramlarında hep birlikte birlik, beraberlik, kardeşlik duyguları içerisinde erişilmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Cenab-ı Allah ülkemizde ayrışmanın sonu birlik ve beraberliğin başlangıcı olarak bundan sonraki bayramları kutlamayı nasip etsin.”