İYİ Parti ziyaret turunda

İYİ Parti il başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. İyi Parti il başkanı Erdal Gümüş ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi, Türk Eğitim-Sen ve Ticaret Borsası yönetim kurulunu ziyaret etti.

İyi Parti İl Başkanı Erdal Gümüş ve il başkan yardımcıları Celal Bursalıoğlu, Nazmiye Kılçık, Ömer Karaağaç ve Kadir Delikanlı’dan oluşan yönetim kurulu dün ilimizde bazı ziyaretlerde bulundu.

“SANDIKLARA ORTAK SAHİP ÇIKALIM”

İyi Parti Heyeti ilk ziyaretini Cumhuriyet Halk Partisine yaptı. CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan ve yönetim kurulunun hazır bulunduğu ziyarette konu erken seçim ve sandık güvenliği oldu. İYİ Parti il başkanı Erdal Gümüş erken seçimlerde adaylarının Meral Akşener olduğunu, genel başkanlarını mutlaka Cumhurbaşkanı seçtirmek için ellerinden gelen her türlü çalışmayı yapacaklarını söyledi. CHP il başkanı Kemal Demirkırkan ise, yapılacak erken seçimlerde sandıkların güvenliğini ortak çalışmayla yapalım ve heyetlerimiz bu konuda çalışmalara hemen başlasın dedi.

MÜHSÜRLER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler’e Güven tazelediği yeni görevinde başarılar dileyen İYİ PARTİ Heyeti partilerinin ilkelere hedefleri ve çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdiler. Mehmet Mühsürler’in esprili konuşmaları ziyareti Neşe’ye boğdu. Demokrasinin gereği olan siyasi partiler sıralamasına İYİ partisinde olmasından mutluluk duyduğunu söyleyen Mühsürler, çalışmalarınızda başarılar diliyorum dedi.

“EN HAZIR İYİ PARTİ”

Türk Eğitim Sendikası Başkanı Nizamettin Şenol’u makamında ziyaret eden İYİ Partiyi kalabalık bir öğretmen gurubu karşıladı. Erken seçim kararının açıklandığı saatlerde yapılan ziyarette konu 24 haziran seçimleri oldu. Kurulduklarından beri hiç durmayan ve ilçe, belde, köy ve mahalleri sürekli gezdiklerini, buralarda temaslar kurduklarını söyleyen İyi Parti il başkanı Erdal Gümüş, seçimlere en hazır partinin İYİ Parti olduğunu söyledi. Eğitim Sendika Başkanı Nizamettin Şenol ise, yeni kurulan ve ilk seçimlere girecek olan İYİ Partiye çalışmalarında başarılar diledi

Editör: Haber Merkezi