İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Ömer Karakaş Afyon’da

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederken aday adayları da bir bir başvurularını yapıp kendilerini tanıtmaya başladı. Seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’na gelen Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Ömer Karakaş, parti binasında İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nun da katıldığı bir toplantıda İYİ Parti İlçe Başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıda İYİ Parti’nin Afyonkarahisar’daki seçim süreci değerlendirildi.

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Ömer Karakaş, Afyonkarahisar ve ilçelerindeki seçim çalışmalarını yerinde inceleyerek İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve ilçe başkanlarıyla bir toplantı düzenledi.  Gerçekleştirilen seçim istişare toplantısında Afyonkarahisar’da atılan adımlar değerlendirildi.

14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler öncesi Afyonkarahisar İYİ Parti’de çalışmalar hızlandı. Pek çok önemli ismin aday adayı olduğu seçimler öncesinde süreci değerlendirilmek üzere düzenlenen toplantıda konuşan İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Ömer Karakaş, Afyonkarahisar’daki durumun tüm Türkiye’de olduğu gibi parlak olduğunu söyleyerek il ve ilçe yönetimlerine teşekkür etti.

Karakaş, Afyonkarahisar’da yürütülen seçim sürecini şöyle değerlendirdi:

“İYİ Parti, tüm Türkiye’de bir umut ışığı olarak görülüyor. Ne mutlu bize ki çok kısa bir sürede bu güveni ve tekdiri kazandık. Afyonkarahisar’da da bu durumu gözlemledim. Buradaki arkadaşlarımız da çok güzel çalışıyor ve İYİ Parti Afyonkarahisar’da da bir umut ışığı olarak görülüyor. İnanıyorum ki önümüzdeki seçimlerde aziz milletimiz eski hakkettiği değere, ülkemiz de aydınlık bir geleceğe kavuşacaktır.”

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu da bir konuşma yaparak Afyonkarahisar halkına teşekkür etti. Mısırlıoğlu, şöyle konuştu:

“İYİ Parti Afyonkarahisar’da kurulduğu günden bu yana çığ gibi büyüdü. Genciyle, yaşlısıyla arkamızda duran herkese teşekkür ediyorum. Ben de inanıyorum ki Afyonkarahisar’da da tüm Türkiye’de de İYİ Parti birinci parti olacaktır. Geleceğimize sahip çıkmak için gece gündüz çalışmaya söz verdik. Hemşerilerimi sayesinde bu gücümüz hiç tükenmeyecek. Herkes biliyor ki biz sadece seçim döneminde değil her gün çalışıyoruz, her gün vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz, ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Çünkü hep söylediğimiz gibi bizim derdimiz oy değil, memleket.”