İYİ Parti Heyeti Emirdağ ve Bolvadin İlçelerini Ziyaret Etti

İYİ Parti TBMM Grup başkanı İsmail Tatlıoğlu ve İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu Emirdağ ve Bolvadin ilçelerini ziyaret etti.

Emirdağ ve Bolvadin ilçe teşkilatlarına yapılan ziyaretlerde Grup Başkanı Tatlıoğluna Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, İYİ Parti il sekreteri Tevfik Sarı, İl başkan Yardımcısı Ömer Yılmaz, Eski bayındırlık ve iskan Bakanı İYİ Partici kurucu üyesi Abdül Kadir Akcan eşlik etti.

HAYVANCILIK VE TARIMI BİTİRMEYE ÇALIŞIYORLAR

İYİ Parti Emirdağ ilçe ziyaretinde konuşan İYİ Parti TBMM Grup Başkanı Tatlıoğlu : “Emirdağ ilçemizde incelemelerde bulunduk. Burada doğayı katletmeye çalışıyorlar. Emirdağ yaylalarımızda birçok doğasever buna tepki göstermek için toplandı. Emirdağ yaylalarında altın arama iznini Kanadalı şirkete verdiler. Bu şirketin kimlerle bağlantılı olduğu toplum tarafından iyi bilinmekte. Emirdağ ve bölgesi hayvancılık alanında önemli bir pozisyonda. Hayvancılık ve tarımı bitirmeye çalışıyorlar. Maden aramak isteyen şirket Meraları ve hayvan otlanma alanlarını tahrip edecekler.” Dedi.

GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİLER

Emirdağ ziyareti sonrası İYİ Parti TBMM Grup başkanı İsmail Tatlıoğlu başkanlığındaki heyet Bolvadin ilçesini ziyaret etti. Bolvadin TSO Başkanı Uğur Fidan ve Bolvadin esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı İbrahim Çürük’ü ziyaret eden heyet görüş alışverişinde bulundu. Son olarak da heyet yangında zarar gören Bolvadin çarşı esnafını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Grup başkanı Tatlıoğlu Esnafın yaralarının sarılmasını konusunu yakından takip edeceklerini ve İYİ Parti olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.