İYİ Parti Bayram Ziyaretlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki heyet bayram ziyaretleri kapsamında Çobanlar, Çay, Sultandağı, Bolvadin, Emirdağ ve Bayat ilçelerine tur düzenledi. Güzergah üzerinde bulunan beldelere de uğrayan heyet, ziyaret turunda yoğun ilgiyle karşılandı.

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı koordinesinde ilçe ve beldelerde ziyaret gerçekleştiren parti heyeti ve milletvekili adayları; bayramın 2. Gününde Çobanlar, Çay, Sultandağı, Bolvadin, Emirdağ ve Bayat’ta vatandaşlarla bir araya geldi.

Bayram ziyaretlerinin yoğun tempoyla devam edeceğini belirten İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, şöyle konuştu:

“On bir ayın sultanını uğurladığımız bu günlerde partimizin git gide büyüyen bir aile olduğuna şahitlik etmek beni gururlandırıyor. Ne mutlu bize ki Afyonkarahisar’ı karış karış gezerek bayramlaşıyor ve her gittiğimiz yerde büyük bir samimiyetle karşılanıyoruz. Milletvekili adaylarımız da bayram vesilesiyle tüm ilçe ve beldelerimizde vatandaşlarımızla bir araya gelme imkanı buluyorlar. Hemşerilerimizin teveccühü gösteriyor ki 14 Mayıs’ta büyük bir zafer kazanacağız. Zulüm bitecek ve Allah’ın izniyle aydınlık yarınlara kavuşacağız.”