İYİ Parti adaylarından iftar yemeği

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayları İlimiz Fatih Mahallesi sakinleriyle iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Fatih mahallesi semt pazarında kurulan iftar sofrasına İYİ Parti Milletvekili adayları Av.Hakan Şeref Olgun, Dr, Mustafa Enes Arabacı, Av.Gönül Ar Güngör, İbrahim Acar, İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İlçe Başkanı İzzet Köken ve partililer  katıldılar.

Fatih mahallesine erken saatlerde giden İYİ Parti Milletvekili adayları ilk olarak vatandaşlarla sohbet ettiler. Vatandaşların sorunlarını, talep ve önerilerini dinleyen İYİ adayları vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler.

Bu seçimde İYİ Partiye oy vereceklerini, artık değişimin şart olduğunu, adalet ve ekonominin mutlaka güçlendirilmesi gerektiğini söyleyen vatandaşlar; İYİ Parti Milletvekili adaylarına desteklerinin ve güvenlerinin tam olduğunu söylediler.

İftar yemeğinde ise tüm vatandaşlar gibi sıraya girip yemeklerini alan İYİ Parti Milletvekili adayları yemek sonrasında birer konuşma yaparak halkımızın Kadir gecesi ve Ramazan bayramını tebrik ettiler.

Konuşmalarda verilen ortak mesajda ise, Bu mübarek günde de gündemlerinin , millete hizmet olduğunu,  İyi Parti iktidarında Türkiye’nin iyi olacağı, ekonomi ve adalet konusunda, insanlara daha iyi bir yaşam sunma konusunda var güçleri ile çalışacakları oldu.

İftar yemeğinde son olarak konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlığıoğlu ise, partililerini bir terörist gibi göstermeye çalışan siyasilere büyük tepki gösterdi. Gündem değiştirmek ve halkı kandırmak için tüm yalanlara başvuranlara halkın gerekli cevabı 14 Mayıs’ta vereceğini söyleyen Mısırlıoğlu, seçimi kaybetme korkusundan ne yaptıklarını bilmeyenlere, yalana, dolana başvuranlara ‘yazıklar olsun size, yazıklar olsun sizin insanlığınıza’ diye bağırdı.

İftar yemeği yapılan duaların ardından sona erdi.