Yeniden Refah, Küçükkartal’ı ege bölgesinde görevlendirdi! Yeniden Refah, Küçükkartal’ı ege bölgesinde görevlendirdi!

İstanbul Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’nı önceki günlerde ziyaret eden Dereçine Belediye Başkanı Ömer Yıldız asfalt döşenmesi ve orman yangınlarının önlenmesi konusundaki projelerini sunarak destek istedi.

İstanbul Kadıköy Belediyesi Mimar ve Mühendisleri Anıl Halis Akar, Can Akbal, Mahmut Dal ve İbrahim Çiray Dereçine Belediyesi’ne gelerek talep edilen projeleri yerinde inceledi. Dereçine Belediye Başkanı Ömer Yıldız ile görüşen Kadıköy Belediyesi yetkilileri inceleme raporlarını Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’na sunacak.

DESTEK OLMAK İÇİN KEŞİF YAPTILAR

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Dereçine Belediye Başkanı Ömer Yıldız, “Kadıköy Belediyesi halkımızın imecesine dağ projesinde de destek veriyor. Kadıköy Belediyesi mimar ve mühendisleri Sayın Anıl Halis Akar, Sayın Can Akbal, Sayın Mahmut Dal ve Sayın İbrahim Çiray projemizi hazırlamak ve sonrasında destek olmak için keşif yaptılar. Dereçine halkının bahçe yolları asfalt çalışmasından sonra orman yangınları önleme projesine de verdikleri destek için Kadıköy Belediyesi'ne ve Başkanı Sayın Şerdil Dara Odabaşı'na teşekkür ederim” dedi.

Kadıköy Belediyesinde Yüksek Mimar olarak görev yapan Anıl Halis Akar genel seçimlerde Afyonkarahisar milletvekili adayı olmuştu.