“İşçinin hakkını alın teri kurumadan veriniz.” düsturuna uymalıyız.

İYİ Parti Milletvekili Adayı Okşan Ulusoy Efe, seçim çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada

“Belediye İş Sendikası Afyonkarahisar Şubesi yönetimini ziyaret ettik.

Gerek resmi gerek özel kuruluşlar bünyesinde olsun, kul hakkı düşüncesi, işçi işveren ilişkilerinde en önde tutulması gereken ilk prensiptir.

Hak ve adalete uygun, doğru, dürüst, güvenilir ve şeffaf bir zihniyetle davranacak şekilde tüm emekçilerimize yüce peygamberimizin buyurduğu gibi

“İşçinin hakkını alın teri kurumadan veriniz.” düsturu ile yaklaşmak gerekir.

Ama, yaşadığımız zorlu ekonomik koşullara ek, özü başka sözü başka davranıp gerçekleri görmezden gelip, yanlış bilgilendirme ve yönlendirme ile emekçinin hakkını gasp eden, kul hakkına göz diken zihniyetlerin tamamını kınıyoruz.

"TÜRKİYE İYİ OLACAK" 

Az kaldı.”

Türk Anneler derneğine ziyaret..

“Bizleri güler yüz ve samimiyetle misafir eden Türk Anneler Derneği ziyaretimizde birbirinden maharetli annelerimizin el emeği göz nuruyla ürettikleri eserleri görmek bizleri çok mutlu etti, gurur duyduk.

Temel amaçlarının: kadının maddi ve manevi yönden kalkındırılması ve aydınlatılması suretiyle, çocuğunu topluma yararlı ve mutlu birer vatandaş olarak yetiştirmesini sağlamak olduğunu ifade eden Türk Anneler Derneği mensubu  annelerimizi canı gönülden tebrik ediyor, annelerimizin ve beraberinde tüm kadınların güvencesi, gençlerimizin umudu, çocuklarımızın geleceği olmak için verdiğimiz sözü biz  İYİ'ler olarak yeniden hatırlatıyoruz.”

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine ziyaret:

“Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ziyaretimizde, aydınlık nesiller için gönül vermiş özverili kadınlarımız ile buluştuk.

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlılık, demokrasi kültürü ve laiklik, hukukun üstünlüğü,

dürüstlük, güvenirlilik

çevre bilinci, emeğe saygı değerlerine sahip çıkan beraberinde sorunun değil çözümün parçası olabilmek için mücadele veren herkese minnetarız. İYİ ki varsınız.

"TÜRKİYE İYİ OLACAK"

Az kaldı.”