Belediye Başkanı Ahmet Şahin, devam eden çalışmalara dair yaptığı açıklamada, "Sıcak asfalt çalışmalarımızın ikinci etap işlemlerine bugün itibarıyla start verdik. Seçilen bölgelerde toplam 10.000 metrekarelik bir alanı sıcak asfaltla kaplayacağız. Hizmetlerimizi daha da genişleterek sürdüreceğiz. İscehisar her zaman en iyisine ve en güzeline layıktır," ifadelerini kullandı.

Şahin, ayrıca yapılan çalışmalardan dolayı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Hasan Arslan, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Osman Ziya Bilim, İl Genel Meclisi Üyeleri Murat Dikmen, Mesut Çelen, AK Parti İscehisar İlçe Başkanı Metin Balaban ve çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Günsel ve Ekibi, İscehisar Belediye Başkanı Şahin'i Ziyaret Etti! Günsel ve Ekibi, İscehisar Belediye Başkanı Şahin'i Ziyaret Etti!

Bu gelişme, İscehisar'da yaşayan vatandaşlar için yol kalitesinin arttırılması adına önemli bir adım olarak görülüyor. İlçedeki ulaşım konforunun artması beklenirken, projenin tamamlanmasının ardından kullanımdaki yolların daha modern ve güvenli hale gelmesi hedefleniyor.

Kaynak: CEMİLE KAYTAN