Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim ve Rehberlik Şubesi koordinatörlüğünde Rehberlik ve Araştırma Merkezi müdürlüğünce düzenlenen seminere Şube Müdürü Betül Ersöz Özcan, Rehberlik ve Araştırma Merkezi müdürleri ve okul/kurumlarımızda görev yapan rehber öğretmen/psikolojik danışmanlar katıldığı belirtildi.

AGC ODAK’ta toplandı! AGC ODAK’ta toplandı!

Afyonkarahisar’ın ilçelerinden; Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Emirdağ, İhsaniye, İscehisar, Merkez, Sinanpaşa, Sultandağı ve Şuhut ilçelerinde görev yapan rehber öğretmen/psikolojik danışmanların mesleki gelişimlerinin desteklenmesi amacı ile Kamil Miras Anadolu Lisesi Şehit Kerim Üye Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen seminerlerde Öğretim Üyesi Dr. Onur Cem Doğru tarafından “Duygusal Öz Düzenleme ve Öfke Kontrolü” ile Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Üzer tarafından “İntihar ve Risk Faktörleri’’ konuları işlendiği ifadelendirdi.

Seminerlerin gerçekleştirilmesini sağlayan Şube Müdürü Betül Ersöz Özcan'a, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlerine, seminerlerde sunum yapan öğretim üyelerine ve seminerlere katılan tüm rehber öğretmen/psikolojik danışman öğretmenlerine teşekkür edildi

Editör: Afyon ZAFERİM