Başkan Bodur’dan Protokol ziyareti

Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, bir dizi ziyarette bulundu. Cumhuriyet B

İLÇELER 25.10.2019, 16:41
Başkan Bodur’dan Protokol ziyareti

Başkan Bodur’dan Protokol ziyareti

Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, bir dizi ziyarette bulundu. Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ile Polis Meslek Yüksek Okulu Mustafa Eker’i ziyaret eden Başkan Bodur, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Afyon Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk’i makamında ziyaret eden Başkan Bodur, adliyenin kapatılmasının ilçe ekonomisine olumsuz etkileri olduğunu söyledi. Bayat’ın huzur ilçesi olduğunu, önemli olayların yaşanmadığını söyleyen Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, “Emeklimiz çok, sakin bir ilçeyiz. Bayat için huzur ilçesi diyebiliriz” dedi.

Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, ziyaretten memnun olduklarını, Adliye olmasa da bütün ilçelerle yakın işbirliği ve diyaloğun yararlı olduğuna inandığını söyledi. Ziyaret bir saati aşkın sürdü.

Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur daha sonra Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mustafa Eker’i ziyaret etti. Bayat ilçesinin bölgedeki en eski ve en önemli yerleşim bölgesi olduğunu belirten Başkan Bodur, “İlçemizin tarihi yüzyıllar öncesine dayanır. Önümüzdeki yıllarda tarihi yerlerin ziyaretçiye açılmasıyla önemli bir merkez olacaktır. Çeşitli medeniyetlere ait kalıntılarda bakanlık gerekli çalışmaları sürdürmektedir” diye konuştu.

Günün son ziyareti Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız’a oldu. Göreve geldiğinden bu yana ikinci kez Emniyet Müdürü Yıldız’ı ziyaret eden Başkan Bodur, “Polisimizin yaptığı çalışmaları takdirle izliyoruz. Gürsel müdürümüzün şahsında bütün polislerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, ilçe ziyaretlerine aralıksız devam ettiklerini belirterek “Sabaha karşı da ekiplerimizi ziyaret ettiğimiz oluyor, sabah saati de. Bizler, yerel yönetimlerle işbirliğinin önemini biliyoruz. Polis-belediye işbirliğinin ilçelerin huzur ve güvenliği için önemlidir” diye konuştu.

Yorumlar (0)
11
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 02 Aralık 2020
İmsak 06:24
Güneş 07:51
Öğle 12:52
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:06