İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet MısırlıoğluRamazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mısırlıoğlu, "Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

07Fae1C6 F828 4049 860E 6A2E3E5B4732

Gönül Köprüleri Kuruldu, Muhabbet Bağı Güçlendi

Mısırlıoğlu, bayramların gönül köprülerinin kurulduğu, muhabbet bağının arttığı, yüreklerin sevgiyle coştuğu özel günler olduğunu belirtti. Bayramların, kimsesizlerin hatırlandığı, akraba ve yakınların buluştuğu, sevgi ve muhabbet hislerinin paylaşıldığı, kırgınlıkların ve küskünlüklerin unutulduğu, birlik ve beraberliğin, hoşgörü duygularının yoğunlaştığı çok kıymetli zamanlar olduğunu vurguladı.

Mahmut Koçak il başkanı mı oluyor? Mahmut Koçak il başkanı mı oluyor?

Birlik ve Beraberlik Ruhunu Yaşamalıyız

Başkan Mısırlıoğlu, bayramların birlik ve beraberliği kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan özel zamanlar olduğunu dile getirerek, bayram ruhunu en güzel şekilde yaşamamız gerektiğini ifade etti. Ayrıca, tüm Afyonluların ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, gönül coğrafyamızda akan kanın durması için Yüce Allah'tan dua etti.

Kaynak: BÜLTEN