Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, Mübarek üç ayların içinde kutlanan kandillerden olan Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kahveci, Tüm İslam aleminin Miraç Kandili'ni kutladı ve bu anlamlı gecede önemli konulara değindi.

İşte CHP’nin Meclis adayları! İşte CHP’nin Meclis adayları!

kahveci

KAHRAMANMARAŞ DEPREMİ'NİN YIL DÖNÜMÜ

Başkan Kahveci, 6 Şubat 2023 yılında meydana gelen Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depreminin yıl dönümünde depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabırlar diledi.

"ÜLKEMİZ ZOR GÜNLERDEN GEÇİYOR”

Başkan Kahveci, depremin ardından ülkenin zor günlerden geçtiğini ifade ederek, "Asrın felaketinden sonra daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz zor günlerden geçiyoruz." dedi. Bu sürecin ancak toplumun el ele vererek atlatabileceğini vurgulayan Kahveci, dayanışma ve kardeşlik ruhunun önemine dikkat çekti.

Başkan Kahveci, mesajında ayrıca, Miraç Kandili'nin önemine vurgu yaparak, bu mübarek gecede yapılan ibadetlerin ve duaların kabul olmasını diledi. Zor günleri kolay atlatmayı ve toplumun birlik ve beraberliğinin daim olmasını temenni etti.

Başkan Kahveci, mesajını sonlandırırken, depremde hayatını kaybeden vatandaşların ruhlarına Allah'tan rahmet diledi. Yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar temennisinde bulundu. Mesajını, milletin birlik ve beraberliğinin daim olması dileğiyle noktaladı.

Kaynak: BÜLTEN