‘İktidarımızda halkımız özgürce konuşabilecek’

İYİ Parti Milletvekili adayları ve parti teşkilat mensupları Ramazan Bayramı nedeniyle ilçe ve beldelerde bayramlaşma törenlerine katıldılar.  Sinanpaşa, İscehisar, İhsaniye ilçeleri ile Tınaztepe, Akören, Kılınçarslan, Düzağaç, Yaylabağı, Kayıhan, Döğer, Gazlıgöl, Işıklar beldeleri ziyaret edildi.

İlçe ve beldelerde büyük bir coşkuyla karşılanan İyi Parti Milletvekili adaylarına vatandaşlar tam destek verdiler.  Gittikleri tüm bölgelerde alkışlarla, tezahüratlarla karşılanan İyi Parti adaylarına vatandaşlar; “Bizim oyumuz size, bundan emin olun. Görevi size veriyoruz, artık adaleti sağlayın, ekonomiyi düzeltin, eğitimi düzeltin,  bu ülkeyi hapaz hapaz yiyenlere hesabını sorun”dediler.

OLGUN ÇOCUKLARLA ÇOCUK OLDU

Bayram ziyaretlerinde İyi Parti Milletvekili adayı Hakan Şeref Olgun’un çevresini dolduran çocuklar tam bir bayram havası yaşattılar. Çocuklarla çocuk olan Olgun, etrafındaki tüm çocuklara hediyeler  dağıttı. Balkonlardan kendisine seslenenlere ise kalp işareti yaparak cevap veren Olgun’a büyük destek vatandaşlar;  “İktidarınız hayırlı olsun” diye seslendiler.

İHSANİYE’DE BAKAN GİBİ KARŞILANDI

Bayramlaşma ziyareti kapsamında İhsaniye ilçesine giden Av.Hakan Şeref Olgun, ilçe girişinde adeta bakan gibi karşılandı.  Partili, partisiz, genciyle yaşlısıyla her kesim tarafından büyük coşkuyla karşılanan Olgun; “Büyük Taarruz’da, halkının cesareti ve vatan sevgisiyle tarihe adını yazdırmış olan İhsaniye’mizdeki bu coşku bizleri çok mutlu etti.  İhsaniye halkıyla bir araya gelmiş olmak, vatanın siyasi geleceği üzerine ve beklentileri üzerine konuşmak, bu nedenle çok kıymetli. İhsaniye’mizle de ortak düşüncemiz; bu seçimin hepimize İyi geleceğidir. Nesiller boyu aktarılan bu vatan ve millet sevgisini İhsaniye’de bir kez daha görüyor, gurur duyuyoruz”dedi.

HİZMET GÖTÜREMEDİĞİM KİMSE KALMAMALI

Gazlıgöl ziyaretinin ardından Yaylabağı beldesine giden Hakan Şeref Olgun, burada kalabalık bir heyet tarafından karşılandı. Vatandaşlarla teker teker bayramlaşan olgun; “Bu güzel beldemizin kıymetli halkının beklentileri, arzuları, istekleri bizler için önemli. Afyonkarahisar şehrimizde, sorunlarını göremediğimiz, hizmet götüremediğimiz kimse kalmamalı. Bu mevhumla çıktığımız yolda İYİ Parti olarak yanınızdayız”dedi.

BU SEÇİM İSCEHİSAR’A İYİ GELECEK

İscehisar’da halkla bayramlaşan İYİ Parti Milletvekili adayı Hakan Şeref Olgun, ilçede kendisine ve partisine büyük destek aldı. Kalabalık tarafından ilçede karşılanan Olgun, bu seçimlerin İscehisar’da iyi geleceğini söyledi.

Sinanpaşa, İscehisar, İhsaniye ilçeleri ile Tınaztepe, Akören, Kılınçarslan, Düzağaç, Yaylabağı, Kayıhan, Döğer, Gazlıgöl ve Işıklar beldelerinde büyük coşkuyla karşılanan Av.Hakan Şeref Olgun ziyaretleri sonrasında bir değerlendirme yaptı.

BAYRAM HARÇLIKLARI OLGUN’DAN

İYİ Parti Milletvekili adayı Hakan Şeref Olgun’a her kesimden büyük ilgi gelirken özellikle çocuklar Olgun’un etrafını çevirerek teker teker elini öptüler ve bayramını kutladılar. Çocuklarla ilgilenen bayramlarını kutlayan Olgun, çocuklara bayram harçlıklarını dağıttı.

HALKIMIZ BİZİ GÖREV ÇAĞIRIYOR

Bayram ziyaretlerinde halktan gördüğü büyük ilgi ve desteklerden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Av.Hakan Şeref Olgun, Afyonkarahisar’a ve Ülkemize hizmet için bugün ayrı bir azim ve şevk kazandığını söyledi.  Gittiği bölgelerde vatandaşlara seslenen Olgun ülkemizin içinde bulunduğu çıkmazlardan da bahsetti.

“AMACIM ADALETİ SAĞLAMAK”

Ülkemizdeki hukuk siteminin adeta yok olduğunu söyleyen Olgun, “Hukukta birçok aksaklıklar var. 2010 yılında anayasa değişikliği yapıldı. Bu değişiklik öncekini aratır duruma getirdi. Şu an bulunduğumuz noktada Ak Parti’nin iktidara geldiği 2002 yılından daha gerideyiz. Memlekette adalet olmadan hiçbir şey olmaz. Benim siyasete girme nedenim de hukukla ilgili aksaklıkları düzelterek, adaleti sağlayabilmektir” diye konuştu.

BİZİM ADIMIZ TERÖRLE ANILAMAZ

Sığınacak başka yalan bulamayan hükümet mensuplarının İyi partiyi, mensuplarını ve hatta oy verenleri terörist ilan ettiğini söyleyen Olgun; “ Bizim adımız terörle anılamaz, yok 7’li masa, yok masanın altı. Bunlar eskidi. Bunlar oy devşirme yöntemi ve çok çirkin şeyler. Bunlarla iletişime giren oturup konuşan kimdir, bu millet çok biliyor. Halkımız bu söylemlerin cevabını çok iyi biliyor aslında ama sindirilmiş ve korkutulmuş bir toplum haline getirildiğimiz için konuşamıyor. Ama az kaldı 14 Mayıs’tan sonra söz milletin olacak. Artık millet rahatlıkla, özgürce kendini ifade edebilecek.”dedi.

Olgun’un konuşmaları vatandaşlar tarafından ayakta uzun süre alkışlandı.