İftar Buluşmaları Sürüyor           

          Belediyemiz, geleneksel hale getirdiği mahalle iftarı programını Olucak ve Taşpınar Mahallesi’nde gerçekleştirdi. İftar programına, Başkanımız Mehmet Zeybek, Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Murat Öner, birim müdürleri, mahalle muhtarları ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Başkanımız Mehmet Zeybek’in ev sahipliğinde geleneksel hale gelen mahalle iftarı Olucak ve Taşpınar’da yapıldı. Zeybek Başkan ve beraberindekiler iftara gelen vatandaşları tek tek selamlayarak ramazanlarını tebrik etti. Vatandaşlarla birebir ilgilenen Başkanımız, özçekim tekliflerini de geri çevirmedi.

GÖNÜL SOFRAMIZI OLUCAK VE TAŞPINAR MAHALLESİ'NE KURDUK

Hemşehrileri ile aynı sofrada buluşmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, ramazan ayı boyunca yapılan ibadet ve duaların kabul ve makbul olmasını temenni eden Başkanımız Zeybek; “Cenab-ı Hak birlikteliğimizi bozmasın. Aramıza nifak sokmak isteyen hainlere fırsat vermesin. Afyon olarak Cumhurbaşkanımızı ağırladık. Herkese çok çok teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Afyon’dan çok memnun ayrıldı. Bu hizmetleri yaparken onun verdiği desteklerle hizmet yapıyoruz. 14 Mayıs’ta bir seçimimiz var. Afyon halkı olarak bugüne kadar hep destek verdik, yanında durduk. Yine desteğinizi esirgemeyeceğinizden eminim. Şimdiden Ramazan Bayramımız mübarek olsun” diye konuştu.