“İbriği hastaneden büyük gören bir muhalefetle karşı karşıyayız”

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Dr. Hakkı Öztürk seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  Şuhut ve Çobanlar ilçelerini ziyaret eden Öztürk  “muhalefet ibriği hastaneden büyük görüyorlar” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Dr. Hakkı Öztürk beraberindeki heyetle Şuhut ve Çobanlar ilçelerinde ziyaret turuna çıktı.

“İbriği hastaneden büyük görüyorlar”

İki ilçede de yoğun bir ilgi ile karşılaşan Öztürk yaptığı açıklamada şunları söyledi; İbriği hastaneden, musluğu barajdan büyük gören ana malum ittifakın cumhurbaşkanı adayına çok şaşırmayın. Bunlar algı yönetiminin birer parçasıdır. Yerli arabaya eşek heykeli kadar ilgi duymayan bir cumhurbaşkanı adayının samanı ve soğanı konuştuğu kadar yerli denizaltıyı konuşmaması nasıl bir seviyede olduklarının ispatıdır” dedi.

 

“Son bir ayda dünyanın gıpta ile baktığı yatırımlara imza atıldı”

Öztürk, “Son bir ayda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’sinde “TOGG yollara uğurlandı. İnsansız savaş uçağı Kızılelma'nın irtifa testleri gerçekleştirildi. Milli Muharip Uçak ile Hürjet hangardan çıkartıldı. Dünyanın ilk SİHA gemisi TCG Anadolu hizmete alındı. TÜBİTAK Uzay tarafından geliştirilen Türkiye'nin ilk metrealtı çözünürlüklü yer gözlem uydusu İmece uzaydaki yörüngesine uğurlandı. Karşımızdaki güruh ise tamamını yıkma ve Türkiye’yi yabancılara muhtaç etmeyi vaat ediyor. Bu yüzden Erdoğan'a durmak, yorulmak yok, yolumuza devam inşallah” diye konuştu..