“Hüda-Par, çok mu masum bir parti?"

Zafer Partisi İl Başkanı Ahmet Öztürk, AK Parti il Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’a cevap verdiği açıklama::

AKP Afyonkarahisar İl başkanı Sn.Uluçay HDP’nin 6'lı masa ile ilişkisinden dolayı.  “Bu seçimler terör örgütlerinin adayları ile ümmetin adayının seçimi.” demiş. Şimdi sormazlar mı; Sn.Uluçay: ittifak yaptığınız HÜDA-PAR 'ı ne yapacağız? Onlar çok mu masum bir parti?

Hizbullah la ilişkisi yok mu? Ne cevap vereceksin?

İYI Parti ve CHP yönetimi kendilerine yapılan HDP eleştirilerine, “Sizde de AKP+MHP+HÜDA-PAR var.” diyerek  kendini avutuyor.

HDP’nin PKK' ile  arasındaki ilişkiyi, bebek katilini savunduğunu, Kürdistan kurma hayalleri olduğunu, özerklik istediğini  tüm Türkiye biliyor., Bunlara Anadilde eğitimi de ekleyelim, istekleri uzar gider, biliyoruz ...

İyi de, HÜDA-PAR da aynı şeyleri istiyor. Onların HDP'den  tek farkı;  şeriat ile yönetilen bir  Kürdistan istemeleridir.. Peki HÜDAPAR’ın Genel Başkanı ne diyor;

Türk bayrağı problemlidir. Bizim için ismi problemlidir. Kürt olarak Türk bayrağı demek istemiyorum diyor.

Hizbullah Türkiye Cumhuriyeti devletinin resmi kayıtlarında terör örgütü olarak geçse bile biz kabul etmiyoruz. Bize göre Hizbullah terör örgütü değildir diyor.

Ne mutlu Türküm diyene denmesinden rahatsız oluyor.

Özetle hem HDP hem HÜDA-PAR zihniyeti bu ülkede okullarda okuduğumuz Andımızı yasakladı, Kamu kurumlarından T.C. ibarelerini kaldırdı.

İkisi de Zafer partisinin gözünde aynı kirlilikte dir.

Akp'li , MHP'li kardeşlerime ve büyüklerime soruyorum; ülkücüler olarak içiniz cız etmiyor mu? Oy verirken yüzünüz kızarmayacak mı?

CHP’li, İyi parti li kardeşlerim ve büyüklerime de soruyorum; Atatürk'ün partilileri olarak içiniz cız etmiyor mu? Oy verirken yüzünüz kızarmayacak mı?

Kazanmak uğruna eleştirilere cevap olarak; “Karşıda da HÜDA-PAR var, ama onlar da HDP ile birlikte.” diye içininizi rahatlatmaya çalışanlardan olmayın.

Zafer partisi olarak hiçbir cemaat, tarikat ve terör örgütü ile ne bir ilişkimiz ne bir pazarlığımız olamaz , olmayacaktır da... Biz Atatürk çizgisinde Türk milliyetçileriyiz çok eminiz ki “Tek bir Türk subayı için yakın orayı!” diyen Atatürk , katillerle oy kazanmak için masaya oturur, ittifak olur muydu?

.