“Hiçbir Siyasi Parti Ülkemizi Parçalama Vaadi ile Bu Ülkede İktidara Gelemeyecektir”

 

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili aday adayları 18 ilçe 421 köy, 43 beldede çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekili aday adayları şehrin tamamına dağılarak sıkılmadık el, alınmadık gönül bırakmıyor. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, aday adaylarına teveccühün yoğun olduğunu kaydederek şöyle konuştu; Hiçbir siyasi parti ülkemizi parçalama vaadi ile bu ülkede iktidara gelemeyecektir.

AK Parti Afyonkarahisar teşkilatı 14 Mayıs seçimleri öncesi çalışmalarına yoğunluk verirken milletvekili aday adayları da bu kapsamda sahadaki ziyaretlerine devam ediyor. Şehrin tamamına dağılan 44 aday adayı, sıkılmadık el, alınmadık gönül bırakmıyor.

“Hedefimiz Türkiye’yi şahlanış döneminde daha iyi bir konuma ulaştırmak olacak”

Aday adaylarının her birinin tek hedefi olduğunu vurgulayan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Bizler büyük ve güçlü Türkiye ideali yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bunu da 44 milletvekili aday adayımız şehrimizin dört bir yanında vatandaşlarımızla yüz yüze görüşecek anlatıyor. Hedeflerimiz daha müreffeh bir Türkiye’yi şahlanış döneminde daha iyi bir konuma çıkarmaktır” dedi.

“Anadolu insanına zulmü vaat ederek iktidar olmak istiyorlar”

"Biz böyle düşünsek de birileri hala öç almanın, intikam almanın, Müslümanlara zulmetmenin hesabını yapıyor” diyen Uluçay sözlerine şöyle devam etti; İçimizdeki o birileri hala Anadolu insanına zulmü vaat ederek bu ülkede iktidar olmanın hayallerini kuruyor. Afyonkarahisar halkının kantarı belindedir. Sapla samanı ayırmasını iyi bilir. Sahadaki aday adaylarımıza gösterilen teveccüh beklenin de üzerindedir. Hiçbir siyasi parti ülkemizi parçalama vaadi ile bu ülkede iktidara gelemeyecektir. Anlaşılan odur ki 1 asır önce kılıçla sahip olduğumuz bu topraklarımızı yani 780 bin kilometrekareyi bize çok görenler asla emellerine ulaşamayacaklardır. Asla Türkiye’nin şahlanışını durduramayacaklardır.