Görgöz, “Kem Söz Sahibine Aittir”

 CHP Afyonkarahisar Milletvekili A.Adayı Yalçın Görgöz yazılı basın açıklamasında;

“Tüm İslam aleminin Ramazan Ayı mübarek olsun.

Akp Afyon il başkanı Uluçay milletvekili aday tanıtımında;

“Bu seçim terör örgütlerinin adayları ile ümmetin adayının seçimidir. Bu seçimde Öcalan’ı özgürleştireceğiz diyenlerle mücadele edeceğiz” diye konuşmuş. Ardından diğer söz alanlar, çirkin sözlerle benzer yalanları söylemeyi sürdürmüşler.

İktidar partisinin sözcüleri seçimler yaklaştıkça Ramazan falan dinlemiyor, yalanlarına iftiralarına devam ediyorlar.

“Testinin içinde ne varsa, ağzından da o dökülür” derler.. PKK terörünü kimin canlandırdığını, İmralı-kandil trafiğini, fetö terör örgütünü hangi partinin doğurduğunu, Hizbullah terör örgütünün devamı Hüda Par ile seçimlere birlikte girme kararı alanların hangi parti olduğunu biz biliyoruz, halkımız biliyor, dünya alem biliyor.

O nedenle kimse millet ittifakının adaylarına kalkıp terör örgütlerinin adayları diyemez. Ülkemizin birliğine-dirliğine göz koyan terör örgütlerinin de, terörü besleyenlerin de, destek verenlerin de Allah belasını versin.

21 yıldır iktidar olanların dünyadan haberi yok. Millet açlık, yoksulluk içinde inim inim inliyor. Vatandaşı ucuz yağ, ucuz ekmek kuyruklarına mahkum ettiler. Ülkemizde hukuku, adaleti yok ettiler. Gençlerimizin umutlarını yok ettiler. Şimdi mübarek Ramazan ayı geldi ya, kalkmışlar akıllarınca din-iman edebiyatı yaparak oy devşirecekler. Bu millet  bu iktidarın yalanlarına kanmıyor artık.

Bu millet Allah’ını da, kitabını da Akp’den öğrenecek değil. Sona yaklaştıkça panikleri artıyor. Ancak bizler sükunetle bu günleri atlatacağız. 51 gün kaldı. 14 Mayıs akşamı sandıkta güller açacak.

Gidiyor gitmekte olan haramilerin saltanatı,

Geliyor gelmekte olan halkın iktidarı…”