GÖNÜL AR GÜNGÖR’E SEVGİ SELİ

ESNAFLAR ‘GÖNÜL KIZIM VARSA, BİZ YANINDAYIZ’

GÖNÜL HANIM, GÖNÜLLERE GİRDİ

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Av. Gönül Ar Güngör esnaf ve halk ziyaretlerinde vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılanıyor.

Güngör, "Bugüne kadar yaşanmış tüm sıkıntılarının sona ereceğini bildirerek dev projeler ile tarihe imzamızı atacağız” dedi.

14 Mayıs seçim gününe kadar bir nebze olsun durmadan, yorulmadan ve korkmadan sahalarda ülkemiz gerçeklerini, sorunlarını ve İYİ Partinin politikalarını anlatmaya devam edeceğini söyleyen İYİ Parti Milletvekili adayı Gönül Ar Güngör, beraberinde Hakan Şeref Olgun ve partililerle birlikte esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.

ZAMAN HAREKETE GEÇME ZAMANI

Afyonkarahisar halkının yoğun ilgisiyle karşılanan İyi Parti Milletvekili Adayı Gönül Ar Güngör, çarşı Pazar durmadan ziyaretlerini sürdürürken, iş dünyasından, en küçük esnaflara, en lüks işletmelerden mahalle aralarına kadar gidip vatandaşların sorun talep ve önerilerini dinliyor.

Güngör, Bu güne kadar yaşanmış olan vatandaşın sıkıntılarını ve taleplerini alarak “zaman harekete geçme zamanı bizler sizler için buradayız, sizlerin yaşam mücadelesi içerisinde iken sırtınıza yüklenen yaşam zorlukların farkındayız, gençlerimizin gelecek kaygılarını da görüyor ve bunun bilincindeyiz, bizler İYİ PARTİ olarak söz verdik. Hiçbir zorluğa boyun eğmeden gece, gündüz demeden memleketim için buradayım. Benim memleketimin boşa giden yıllarını tekrar kazanmak için hizmette ve projelerde sınır tanımadan Afyonkarahisar’ı layık olduğu konuma getirmek için var gücümüz ile çalışarak imkânsız denilenleri yaşatmak için buradayız” dedi.

‘GÖNÜL HANIM VARSA BİZ TAMAMIZ’

Şehrimizin en tanınmış ve sevilen isimlerinden olan Gönül Ar Güngör, gittiği tüm esnaf ziyaretlerinde adeta kapıdan içeri zorla sokuluyor, çay kahve ikram edilmeden bırakılmıyor. Halkın ailesinden biriymiş gibi sorunlarını çok rahatlıkla anlatabildiği Gönül Ar Güngör’ü karşılarında gören bir çok vatandaş; “Hepimizin hayatında mutlaka bir noktaya dokunmuş, bizlere çok faydası dokunmuştur. Çoğu zaman hakkımızı savunmuş, küskünlükleri gidermiş, sorunlarımıza çözüm yolu bulmuştur. İyi Parti’nin cesur kadını, topuklu efemize güvenimiz ve desteğimiz tamdır” dediler.