“Gittikleri her yerden kovuluyorlar”

AK Parti milletvekili adayı Ethem Karahan'da İhsaniye'de seçim çalışmalarına katıldı. Karahan “Bu ülkenin en büyük düşmanı FETÖ’cüleri etrafında barındıranlardır. Bunu bilen milletimiz gittikleri her yerde bunları kovuyor” açıklamasında bulundu.

AK Parti milletvekili adayı Ethem Karahan'da İhsaniye'de çalışmalarını sürdürüyor. Gazlıgöl'de esnaf ziyareti yapan Karahan, buradan da İhsaniye’ye geçerek çarşı esnafını ziyaret etti. Karahan'ın bir sonraki durağıysa Döğer beldesiydi. Karahan ziyaretlerine Yaylabağı beldesi ile devam etti.

“Bu ülkenin en büyük düşmanı FETÖ’cüleri etrafında barındıranlardır”

Karahan yaptığı açıklamada “Bu ülkenin en büyük düşmanı kimdir biliyor musunuz; Biz ülkenin bölünmez bütünlüğünü savunurken, bağımsız Kürdistan vaadinde bulunanla Afyonkarahisar’da oy isteyenlerdir. Aziz milletimiz bunları gayet net bir şekilde görüyor ve biliyor. Zira Kendi memleketinde kahvehaneden kovulanlar, devletin milli güvenlik sorunu olarak görüp kamudan uzaklaştırdığı FETÖ'cü teröristleri etrafına toplayanlardır. Bu zihniyet zaten her gittiği yerde kendi memleketi dahil adım attıkları neresi varsa kovulmaktadırlar. Bizse bu ülkede bu şehirde bağımsız bir Türkiye, daha güçlü bir Türkiye vadediyoruz. Aramızdaki fark bu kadar açık ve barizdir” dedi.